Pronar.al    Biznes    Jepet me qera objekt komercial ne Astir

Jepet me qera objekt komercial ne Astir

Rr. "Faik Konica" Nr.56 , TIRANE

Qera | 25,000 Lek | 45 m2

Jepet me qera objekt komercial 45 m2 ne zonen me te preferuar te Astirit.
Ambjent i shtruar me parket me magazine shtese prej 3m2 te pallogaritur ne planimetri. Uje dhe drita 24 ore.
Lartesia 4.2 m ju lejon ta ndani hapesiren me 2 kate si duplex.
I pershtatshem per FastFood, Klinike , Lavanderi, Market, Zyre, Parukeri/estetike, Laborator, Autoshkolle, Piceri, Kafe/bar, Fuure buke, Servis elektronike, Noter, Dyqan kafshesh , Kurse private, Depo/Magazine etj.
Kontaktoni direkt me pronarin Maksut Cela

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
45 m2
25,000 lek
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

Jepet me qera objekt komercial 45 m2 ne zonen me te preferuar te Astirit.
Ambjent i shtruar me parket me magazine shtese prej 3m2 te pallogaritur ne planimetri. Uje dhe drita 24 ore.
Lartesia 4.2 m ju lejon ta ndani hapesiren me 2 kate si duplex.
I pershtatshem per FastFood, Klinike , Lavanderi, Market, Zyre, Parukeri/estetike, Laborator, Autoshkolle, Piceri, Kafe/bar, Fuure buke, Servis elektronike, Noter, Dyqan kafshesh , Kurse private, Depo/Magazine etj.
Kontaktoni direkt me pronarin Maksut Cela

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

45 m2

25,000 lek

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

30,000 Euro      
390,000 Euro      
700 Euro      
1,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara