Pronar.al    Apartament    Jepet me qera apartament te Kopshti Botanik

Jepet me qera apartament te Kopshti Botanik

Rr. Shyqyri Brari, TIRANE

Qera | 1,500 Euro | 124 m2 | 2 dhoma

Apartament ne Kopshtin Botanik Tirane, Shqiperi Me diell, me cilësi të lartë, të përmbytur nga drita. Mobilje dhe elektroshtepiake te reja. - Apartament ne katin e 3 - 124 m² - 2 dhoma gjumi - 2 banjo - Sallon me kuzhine te hapur - 1 ballkon - Dollap me Walk-in closet - Bang & Olufsen Beovision 5 Plasma TV 42" - Grilë furre+avull - Mikrovalë - Tenxheres me te ngrohte / te ngadalte - Frigorifer - Frigorifer - Induksioni - Tepenyaki - Kapuç i futur - Mulli i ushqimit/mbeturinave - Ujë i vluar i menjëhershëm 100 gradë - Kaldaja 100 Litra - Pjatalarëse - R32 kondicioner qendror Daikin - Shtëpi e zgjuar Alexa - Dritat dhe grilat e kontrolluara me zë - Lavatrice dhe tharëse - Perde DKNY - Kati VilleroyBoch - 2 dyer rrëshqitëse me dizajn të personalizuar - Ndarje metalike me porosi - Dush shiu Hansgrohe

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
124 m2
1,500 euro
Me hipotekë
3
2
1
1
2
1
Përshkrim

Apartament ne Kopshtin Botanik Tirane, Shqiperi Me diell, me cilësi të lartë, të përmbytur nga drita. Mobilje dhe elektroshtepiake te reja. - Apartament ne katin e 3 - 124 m² - 2 dhoma gjumi - 2 banjo - Sallon me kuzhine te hapur - 1 ballkon - Dollap me Walk-in closet - Bang & Olufsen Beovision 5 Plasma TV 42" - Grilë furre+avull - Mikrovalë - Tenxheres me te ngrohte / te ngadalte - Frigorifer - Frigorifer - Induksioni - Tepenyaki - Kapuç i futur - Mulli i ushqimit/mbeturinave - Ujë i vluar i menjëhershëm 100 gradë - Kaldaja 100 Litra - Pjatalarëse - R32 kondicioner qendror Daikin - Shtëpi e zgjuar Alexa - Dritat dhe grilat e kontrolluara me zë - Lavatrice dhe tharëse - Perde DKNY - Kati VilleroyBoch - 2 dyer rrëshqitëse me dizajn të personalizuar - Ndarje metalike me porosi - Dush shiu Hansgrohe

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

124 m2

1,500 euro

Me hipotekë

3

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

123,200 Euro      
390,000 Euro      
371,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara