Pronar.al    Biznes    Shitet ambjent Komercial prane stadiumit "Selman Stermasi"

Shitet ambjent Komercial prane stadiumit "Selman Stermasi"

Rr. Grigor Heba P/40 H/10 , TIRANE

Shitje | 60,000 Euro | 20 m2

Shitet ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te frekuentuar. Dyqani ndodhet vetem 4 minuta nga blloku dhe 40 metra nga rruga kryesore Sulejman Delvina dhe lulishte Selman Stermasi. Mundesi parkimi falas dhe e pershtatshme per nje seri aktivitetesh komerciale si Laborator, klinike, zyre, parukeri – estetike, dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
20 m2
60,000 euro
Me hipotekë
1
0
0
1
0
Përshkrim

Shitet ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te frekuentuar. Dyqani ndodhet vetem 4 minuta nga blloku dhe 40 metra nga rruga kryesore Sulejman Delvina dhe lulishte Selman Stermasi. Mundesi parkimi falas dhe e pershtatshme per nje seri aktivitetesh komerciale si Laborator, klinike, zyre, parukeri – estetike, dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

20 m2

60,000 euro

Me hipotekë

1

0

0

0

1

0

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

80,000 Euro      
150,000 Euro      
1,200,000 Euro      
180,150 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara