Pronar.al    Biznes    🎁 OKAZION Jepet me qera ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane

🎁 OKAZION Jepet me qera ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane

Rr. "Stavro Vinjau" nr.7 abau.2 , TIRANE

Qera | 700 Euro | 100 m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 100m2 pranë Ambasadës Amerikane.

📏 Sipërfaqe 100m2 (+25 m2 verandë/hapësirë para dyqanit.)
📍 Adresa Rr.Stavro Vinjau, (tek pallati ish Federates Shqiptare)
👉 Konsultojeni ambjentin në 360 gradë me familiarët apo kolegët tuaj 

💰 Çmimi Qerasë 700€
📉 0% interes në qera

🏗️ Lartësia 2.5 m
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🚪Dyer x 2 (dalje para dhe mbrapa pallatit nga hyrja e banorëve) 

👉 Dyqani ndodhet në një vend tepër strategjik përshkak të institucioneve të rëndësishme akademike dhe diplomatike në zonë. 
📍 Zonë tepër e populluar dhe shumë të sigurtë. 
📹 E monitoruar me kamera sigurie 24 orë në 24 dhe e konsideruar si zonë nën mbrojtje të lartë nga personeli I ambasadës Amerikane. 🚛 Hyrja me makine apo për        efekte ngarkim shkarkimi mallrash kryhet nëpërmjet një leje të posacme.

✅ Ambjenti komercial është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë

☑️ Restorant (ideale)
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Paruker/Sallon bukurie
☑️ Kurse private / gjuhë të huaja / pikturë/ art
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Ushqimore
☑️ Enotekë

📈 Investoni në një nga vendet më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📞 Kontaktoni direkt me pronarin e dyqanit +355 67 200 1043

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
100 m2
700 euro
Me hipotekë
-1
0
0
1
0
Përshkrim

🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 100m2 pranë Ambasadës Amerikane.

📏 Sipërfaqe 100m2 (+25 m2 verandë/hapësirë para dyqanit.)
📍 Adresa Rr.Stavro Vinjau, (tek pallati ish Federates Shqiptare)
👉 Konsultojeni ambjentin në 360 gradë me familiarët apo kolegët tuaj 

💰 Çmimi Qerasë 700€
📉 0% interes në qera

🏗️ Lartësia 2.5 m
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🚪Dyer x 2 (dalje para dhe mbrapa pallatit nga hyrja e banorëve) 

👉 Dyqani ndodhet në një vend tepër strategjik përshkak të institucioneve të rëndësishme akademike dhe diplomatike në zonë. 
📍 Zonë tepër e populluar dhe shumë të sigurtë. 
📹 E monitoruar me kamera sigurie 24 orë në 24 dhe e konsideruar si zonë nën mbrojtje të lartë nga personeli I ambasadës Amerikane. 🚛 Hyrja me makine apo për        efekte ngarkim shkarkimi mallrash kryhet nëpërmjet një leje të posacme.

✅ Ambjenti komercial është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë

☑️ Restorant (ideale)
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Paruker/Sallon bukurie
☑️ Kurse private / gjuhë të huaja / pikturë/ art
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Ushqimore
☑️ Enotekë

📈 Investoni në një nga vendet më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📞 Kontaktoni direkt me pronarin e dyqanit +355 67 200 1043

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

100 m2

700 euro

Me hipotekë

-1

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara