Pronar.al    Biznes    Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita)

Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita)

Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita), TIRANE

Qera | 30,000 Lek | 60 m2

💥Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita)
📍Dyqani ndodhet vetëm 40m nga rruga kryesore ‘Kongresi Manastirit’ dhe është I përshtatshëm për një seri aktivitetesh në zonë si:
☑️Klinikë Dentare,
☑️Fizioterapi,
☑️Depo Farmaceutike/Farmaci,
☑️Parukeri,
☑️Qender Estetike,
☑️Klinikë Gjinekologjike,
☑️Klinikë Pediatrie,
dhe shumë shërbime të nevojshme në zonë si psh:
☑️Furrë Buke,
☑️Embëltore,
☑️Klasë Autoshkollë,
☑️Qendër Informacioni,
☑️Shtypshkronjë.

Zonë në rritje dhe një fluks të lartë ekonomik.

💰Çmimi Qerasë 30.000 Lek
📐Sipërfaqe 60m2
📏Lartësia 3.70m

❇️Ujë 24/24
❇️Drita 24/24
❇️Tualet x1 Parking Falas

📱Kontaktoni direkt me pronarin e ambjentit + 355 68 29 655 42

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
60 m2
30,000 lek
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

💥Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita)
📍Dyqani ndodhet vetëm 40m nga rruga kryesore ‘Kongresi Manastirit’ dhe është I përshtatshëm për një seri aktivitetesh në zonë si:
☑️Klinikë Dentare,
☑️Fizioterapi,
☑️Depo Farmaceutike/Farmaci,
☑️Parukeri,
☑️Qender Estetike,
☑️Klinikë Gjinekologjike,
☑️Klinikë Pediatrie,
dhe shumë shërbime të nevojshme në zonë si psh:
☑️Furrë Buke,
☑️Embëltore,
☑️Klasë Autoshkollë,
☑️Qendër Informacioni,
☑️Shtypshkronjë.

Zonë në rritje dhe një fluks të lartë ekonomik.

💰Çmimi Qerasë 30.000 Lek
📐Sipërfaqe 60m2
📏Lartësia 3.70m

❇️Ujë 24/24
❇️Drita 24/24
❇️Tualet x1 Parking Falas

📱Kontaktoni direkt me pronarin e ambjentit + 355 68 29 655 42

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

60 m2

30,000 lek

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

503,000 Euro      
230,000 Euro      
180,150 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara