Pronar.al    Biznes    Okazion Shitet Dyqan 39.4 m2 tek rruga Sami Frashëri përballë Gjimnazit Petro Nini Luarasi.

Okazion Shitet Dyqan 39.4 m2 tek rruga Sami Frashëri përballë Gjimnazit Petro Nini Luarasi.

Sami Frashëri Nr 12 (35 m nga sheshi Willson në drejtim të Liqenit Artificial) 100 metra nga Blloku., TIRANE

Shitje | 317,000 Euro | 39 m2

💥Okazion Shitet Dyqan 39.4 m2 tek rruga Sami Frashëri përballë Gjimnazit Petro Nini Luarasi.
📉Zero% Interes

❇️Zonë tepër e frekuentuar.
❇️Me një vendodhje strategjike fare pranë sheshit Willson, në një ndër hyrjet kryesore të parkut artificial të Tiranës 
     apo institucioneve ekonomike dhe kulturore (ArTurbina) përreth e bën këtë pronë një investim të zgjuar dhe të garantuar ndër vite.

📍Adresa, Sami Frashëri Nr 12 (35 m nga sheshi Willson në drejtim të Liqenit Artificial) 100 metra nga Blloku.
📐Sipërfaqe e ambjentit 39.4 m2
💰Çmimi 317.000 euro

❇️Çelsat në duar
❇️Ujë/Drita 24/24
❇️Tualet x 1
📋Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)

❇️Dyqani është I pozicionuar në katin e parë buzë rruge direkt mbas stacionit të autobusit tek Rr.Sami Frashëri
❇️Zonë e sigurtë dhe me zhvillim të lartë ekonomik.
📱Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Sefer Kalemi +355 69 997 7777

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
39 m2
317,000 euro
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

💥Okazion Shitet Dyqan 39.4 m2 tek rruga Sami Frashëri përballë Gjimnazit Petro Nini Luarasi.
📉Zero% Interes

❇️Zonë tepër e frekuentuar.
❇️Me një vendodhje strategjike fare pranë sheshit Willson, në një ndër hyrjet kryesore të parkut artificial të Tiranës 
     apo institucioneve ekonomike dhe kulturore (ArTurbina) përreth e bën këtë pronë një investim të zgjuar dhe të garantuar ndër vite.

📍Adresa, Sami Frashëri Nr 12 (35 m nga sheshi Willson në drejtim të Liqenit Artificial) 100 metra nga Blloku.
📐Sipërfaqe e ambjentit 39.4 m2
💰Çmimi 317.000 euro

❇️Çelsat në duar
❇️Ujë/Drita 24/24
❇️Tualet x 1
📋Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)

❇️Dyqani është I pozicionuar në katin e parë buzë rruge direkt mbas stacionit të autobusit tek Rr.Sami Frashëri
❇️Zonë e sigurtë dhe me zhvillim të lartë ekonomik.
📱Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Sefer Kalemi +355 69 997 7777

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

39 m2

317,000 euro

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara