Pronar.al    Biznes    OKAZION Jepet me Qera BAR PIZZERIA EMANUEL , Durrës

OKAZION Jepet me Qera BAR PIZZERIA EMANUEL , Durrës

Rruga Abaz Çelkupa 12, Durrës, DURRES

Qera | 1,000 Euro | 222 m2 | 0 dhoma

💥OKAZION Jepet me Qera  BAR PIZZERIA EMANUEL
📍Me një vendodhje strategjike fare pranë qendrës së Durrësit
📌Adresa, Rruga Abaz Çelkupa 12, Durrës.
⚓ 150m nga hyrja e Portit pranë rrethrrotullimit të stacioni të trenit.

📏 Sipërfaqe e ambjentit 222m2
💰 Çmimi 1.000 euro
📉 Zero% Interes

🏡Lokali është I pozicionuar në katin I dytë larg zhurmës dhe pluhurave.
🌳I gjithë perimetri I verandës është I gjelbëruar nga pemë dekoruese.
ℹ️ Biznes funksional prej 4 vitesh në gjendje pune dhe disponon një klientelë të rregullt.
🛋️ Ambjenti jepet sic është I MOBILUAR.

👉 Lokali përbëhet nga këto ambjente:
☑️ HyrjaHolli
☑️ Banaku
☑️ Tualet x2
☑️ Magazina x1
☑️ Skara x1
☑️ Kuzhina/piceria
☑️ Restoranti
☑️ Veranda
☑️ Ujë/Drita 24/24
☑️ Mundësi parkimi në zonë.
☑️ Trefazor me kontratë të rregullt
☑️ Zonë tepër e frekuentuar me potential të lartë ekonomik për shkak të institucioneve financiare përreth 
apo markatës fruta perimeve Durrës

🔍 Për me shumë informacion apo për nje vizitë në pronë kontaktoni drejtpërdrejtë me Pronarin e ambjenti zotin 
Kastriot Lesi 📱0697111151 Whatsapp 0682691114, 0682685487

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
222 m2
1,000 euro
Me hipotekë
2
0
1
2
0
Përshkrim

💥OKAZION Jepet me Qera  BAR PIZZERIA EMANUEL
📍Me një vendodhje strategjike fare pranë qendrës së Durrësit
📌Adresa, Rruga Abaz Çelkupa 12, Durrës.
⚓ 150m nga hyrja e Portit pranë rrethrrotullimit të stacioni të trenit.

📏 Sipërfaqe e ambjentit 222m2
💰 Çmimi 1.000 euro
📉 Zero% Interes

🏡Lokali është I pozicionuar në katin I dytë larg zhurmës dhe pluhurave.
🌳I gjithë perimetri I verandës është I gjelbëruar nga pemë dekoruese.
ℹ️ Biznes funksional prej 4 vitesh në gjendje pune dhe disponon një klientelë të rregullt.
🛋️ Ambjenti jepet sic është I MOBILUAR.

👉 Lokali përbëhet nga këto ambjente:
☑️ HyrjaHolli
☑️ Banaku
☑️ Tualet x2
☑️ Magazina x1
☑️ Skara x1
☑️ Kuzhina/piceria
☑️ Restoranti
☑️ Veranda
☑️ Ujë/Drita 24/24
☑️ Mundësi parkimi në zonë.
☑️ Trefazor me kontratë të rregullt
☑️ Zonë tepër e frekuentuar me potential të lartë ekonomik për shkak të institucioneve financiare përreth 
apo markatës fruta perimeve Durrës

🔍 Për me shumë informacion apo për nje vizitë në pronë kontaktoni drejtpërdrejtë me Pronarin e ambjenti zotin 
Kastriot Lesi 📱0697111151 Whatsapp 0682691114, 0682685487

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

222 m2

1,000 euro

Me hipotekë

2

0

1

0

2

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara