Pronar.al    Biznes    OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz

OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz

Rruga Argjinatura Kamëz, në fund të bulevardit Berisha. , TIRANE

Qera | 800 Euro | 9800 m2

💥OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz.
📍Me një vendodhje strategjike në fund të bulevardit Berisha. 
📌Adresa, Rruga Argjinatura Kamëz
👉 1500m nga Rruga nacionale Tiranë Shkodër

📏 Sipërfaqe e tokës 9800m2
💰 Çmimi qerasë mujore 800 euro
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

🏡 Toka është e pozicionuar larg zhurmës dhe pluhurave me nje hapësirë te konsiderueshme që veshtirë se gjehet në zonë me këto permasa në buzë të rrugës.
🌳Tokë tepër pjellore dhe e përshtatshme për sera për kultivimin e agrumeve apo Fruta perimeve të ndryshme. Klimë tepër e favorshëm, shumë fare pranë malit.
❇️ Toka aktualisht përdoret si vend rekreativ ku bën stërvitje një skuader futbolli femijësh në kamëz. Gjithashtu është e përshtatshme për një sër aktivitetesh të ndryshme si magazinim inertesh, materiale ndërtimi, stallë bagëtish, Kapanone me linja prodhimi. 
👉 Në zonë do të gjeni te githa shërbimet e nevojshme si:

☑️ Supermarket 
☑️ Bar
☑️ Restaurant 
☑️ Materiale Ndërtimi
☑️ Farmaci
☑️ Qendër shëndetsore
☑️ Zonë tepër e frekuentuar me potential të lartë ekonomik

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e tokes +39 329 627 5294

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
TRUALL
9800 m2
800 euro
Me hipotekë
0
0
0
0
0
Përshkrim

💥OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz.
📍Me një vendodhje strategjike në fund të bulevardit Berisha. 
📌Adresa, Rruga Argjinatura Kamëz
👉 1500m nga Rruga nacionale Tiranë Shkodër

📏 Sipërfaqe e tokës 9800m2
💰 Çmimi qerasë mujore 800 euro
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

🏡 Toka është e pozicionuar larg zhurmës dhe pluhurave me nje hapësirë te konsiderueshme që veshtirë se gjehet në zonë me këto permasa në buzë të rrugës.
🌳Tokë tepër pjellore dhe e përshtatshme për sera për kultivimin e agrumeve apo Fruta perimeve të ndryshme. Klimë tepër e favorshëm, shumë fare pranë malit.
❇️ Toka aktualisht përdoret si vend rekreativ ku bën stërvitje një skuader futbolli femijësh në kamëz. Gjithashtu është e përshtatshme për një sër aktivitetesh të ndryshme si magazinim inertesh, materiale ndërtimi, stallë bagëtish, Kapanone me linja prodhimi. 
👉 Në zonë do të gjeni te githa shërbimet e nevojshme si:

☑️ Supermarket 
☑️ Bar
☑️ Restaurant 
☑️ Materiale Ndërtimi
☑️ Farmaci
☑️ Qendër shëndetsore
☑️ Zonë tepër e frekuentuar me potential të lartë ekonomik

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e tokes +39 329 627 5294

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

TRUALL

9800 m2

800 euro

Me hipotekë

0

0

0

0

0

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

530,000 Euro      
95,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara