Pronar.al    Apartament    Okazion Shitet Vilë dy katëshe me oborr + Biznes Bar Kafe Met Bajrami

Okazion Shitet Vilë dy katëshe me oborr + Biznes Bar Kafe Met Bajrami

Rr. Shkretëve, Shkozë, Tiranë, TIRANE

Shitje | 200,000 Euro | 450 m2 | 2 dhoma

🎁 Okazion Shitet Vilë dy katëshe me oborr + Biznes Bar Kafe Met Bajrami
📍 Adresa, Rr. Shkretëve, Shkozë, Tiranë
👉 Vila dhe biznesi shiten të Mobiluar sikurse shihen në Virtual tour. Një mundësi e shkëlqyer Investimi në sektorin e pronave të paluajtshme. Ideale për ata që duan të investojnë në një bar Restorant në periferi të kryeqytetit.

💰 Çmimi 200.000 euro
📏 Sipërfaqe e truallit 450 m2
🗝️ Çelsat në duar
📉 Zero% Interes në blerje

🛗 Sipërfaqe e katit të parë Bar Kafe 63.5m2
🛗 Sipërfaqe e katit të dytë Aprtament 83.2m2
🏗️ Lartësia 3.70 m 
📋 Me dokumentacion të rregullt

❇️ Apartamenti ka:
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
❇️ Kuzhine x 1
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x 1 

📌 Mundësi e shkëlqyer Investimi dhe e përshtatshme edhe për Piceri Restorant. Biznesi disponon një oborr me tavolina dhe një furrë me Dru.
📌 Në Kopësht përvec zogjve dhe pulave do të gjeni gjithashtu agrume dhe fruta të ndryshme si rrush, fiq, kumbulla, limona, portokalle mandarina.
📌 Themelet e Vilës janë projektuar dhe është gati për të ndërtuar katin e tretë. 
📌 Vendi më I mirë I zonës, në kryqëzim të lagjes. Rrugë e shtruar me beton kundër rrëshkitjes në të gjithë zonën. Fare pranë kabinës elektrike në rast kërkese për linjë me tre faza.

☑️ Zonë tepër e frekuentuar për nga cilësitë natyrore si ajri I pastër, kulinaria dhe freskia e vendit. Vetëm 1 km nga Rruga e Dajtit apo Zona e Freskut.
☑️ Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik për ndërtimin e komplekseve të medha, rezorteve, rezidencave private apo fshatrave turistik.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Vilës +355 68 477 4965

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
VILë
450 m2
200,000 euro
Me hipotekë
2
2
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet Vilë dy katëshe me oborr + Biznes Bar Kafe Met Bajrami
📍 Adresa, Rr. Shkretëve, Shkozë, Tiranë
👉 Vila dhe biznesi shiten të Mobiluar sikurse shihen në Virtual tour. Një mundësi e shkëlqyer Investimi në sektorin e pronave të paluajtshme. Ideale për ata që duan të investojnë në një bar Restorant në periferi të kryeqytetit.

💰 Çmimi 200.000 euro
📏 Sipërfaqe e truallit 450 m2
🗝️ Çelsat në duar
📉 Zero% Interes në blerje

🛗 Sipërfaqe e katit të parë Bar Kafe 63.5m2
🛗 Sipërfaqe e katit të dytë Aprtament 83.2m2
🏗️ Lartësia 3.70 m 
📋 Me dokumentacion të rregullt

❇️ Apartamenti ka:
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
❇️ Kuzhine x 1
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x 1 

📌 Mundësi e shkëlqyer Investimi dhe e përshtatshme edhe për Piceri Restorant. Biznesi disponon një oborr me tavolina dhe një furrë me Dru.
📌 Në Kopësht përvec zogjve dhe pulave do të gjeni gjithashtu agrume dhe fruta të ndryshme si rrush, fiq, kumbulla, limona, portokalle mandarina.
📌 Themelet e Vilës janë projektuar dhe është gati për të ndërtuar katin e tretë. 
📌 Vendi më I mirë I zonës, në kryqëzim të lagjes. Rrugë e shtruar me beton kundër rrëshkitjes në të gjithë zonën. Fare pranë kabinës elektrike në rast kërkese për linjë me tre faza.

☑️ Zonë tepër e frekuentuar për nga cilësitë natyrore si ajri I pastër, kulinaria dhe freskia e vendit. Vetëm 1 km nga Rruga e Dajtit apo Zona e Freskut.
☑️ Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik për ndërtimin e komplekseve të medha, rezorteve, rezidencave private apo fshatrave turistik.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Vilës +355 68 477 4965

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

VILë

450 m2

200,000 euro

Me hipotekë

2

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

138,750 Euro      
1,500 Euro      
76,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara