Pronar.al    Biznes    🎁 Okazion Shitet Godinë 4 katëshe me pishinë dhe Zyra Biznesi në kodër Kashar.

🎁 Okazion Shitet Godinë 4 katëshe me pishinë dhe Zyra Biznesi në kodër Kashar.

Rruga Mallishtra Nr8 kodër Kashar. (Pranë liqenit të kasharit, vetëm 200 metra), TIRANE

Shitje | 4,500,000 Euro | 4100 m2 | 4 dhoma

🎁 Okazion Shitet Godinë 4 katëshe me pishinë dhe Zyra Biznesi në kodër Kashar. 
📍 Adresa, Rruga Mallishtra Nr8 kodër Kashar. (Pranë liqenit të kasharit, vetëm 200 metra)

👉 Vila dhe biznesi shiten të Mobiluar sikurse shihen në Virtual tour. Një mundësi e shkëlqyer Investimi në sektorin e pronave të paluajtshme. Ideale për ata që duan të investojnë në një zonë të qetë dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 

💰 Çmimi 4.500.000 Euro
🗝️ Çelsat në duar
📉 Zero% Interes në blerje
📝 Me dokumentacion të rregullt.

📏 Sipërfaqe e truallit 4100 m2
📏 Sipërfaqe e ndërtimit 2741,6 m2
📏 Sipërfaqe Verandës 418 m2
🏗️ Lartësia 2.70 m 

✅ Me ashensor të markës Schindler
🛗 Sipërfaqe e katit të përdhe 683m2
🛗 Sipërfaqe e katit të parë 644m2
🛗 Sipërfaqe e katit të dytë 707.3 m2
🛗 Sipërfaqe e katit të tretë 707.3m2(Me parket)
🛗 Sipërfaqe e verandës 707.3m2

❇️ Apartamenti ka:

🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 4
❇️ Kuzhine x 3
🚻 Tualet x 2
🌃 Ballkon x 4
🅿️ Parking x2 
☀️ Panelle diellore për ngrohje uji
🌬️ Sistem ngrohje ftohje qëndror.

❇️ Vila disponon 

⚡Elektrifikimi 3 fazor (kontrate biznesi + kontrate familjarë)
🏊‍♂️ Pishinë me impiant filtrimi 1500m3
🏊 Sipërfaqe e pishinës 98m2  (Thellësia 1.40 x 2 m me pjerresi, me hidromadazh, me ndriçim led RGB)
💡 Ndriçim automatik
🚪 Porta automatike 
🔌 Me gjenerator silencioz 
🔐 Me sistem sigurie nga Pelican security 24/24 (5 kamera aktive për shtëpinë private) 
📹 Sistemi kamera Audio Video, për konferenca por edhe për Security.

📌 Mundësi e shkëlqyer Investimi dhe e përshtatshme për një seri aktivitetesh si:

✅ Klinikë mjeksore/spitalore
✅ Shkolle/universitet privat
✅ Hotel
✅ Punishte
✅ Fabrikë prodhimi
✅ Industri e lehtë
✅ Qendër fizio terapie

📌 Në Kopësht përvec zogjve dhe pulave do të gjeni gjithashtu agrume dhe fruta të ndryshme si rrush, fiq, kumbulla, limona, portokalle mandarina, shege, kajsi, qershi, ullinj.
📌 Vendi më I mirë I zonës, në kryqëzim të lagjes. Rrugë e shtruar deri në pronë. Fare pranë liqenit të kodër Kasharit. 
☑️ Zonë tepër e frekuentuar për nga cilësitë natyrore si ajri I pastër, kulinaria dhe freskia e vendit. 

🚕 Vetëm 7 km nga Aeroporti Kombëtar Nënë Teresa.
🚗 9 km nga Tirana
🚗 30km nga Durrësi

☑️ Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik për ndërtimin e komplekseve të medha, rezorteve, rezidencave private apo fshatrave turistik si arterie kryesore e Shqipërisë si pikë takimi mes veriut, jugut dhe lindjes.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Vilës +355692039300

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Biznes
VILë
4100 m2
4,500,000 euro
Me hipotekë
4
4
3
1
2
3
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet Godinë 4 katëshe me pishinë dhe Zyra Biznesi në kodër Kashar. 
📍 Adresa, Rruga Mallishtra Nr8 kodër Kashar. (Pranë liqenit të kasharit, vetëm 200 metra)

👉 Vila dhe biznesi shiten të Mobiluar sikurse shihen në Virtual tour. Një mundësi e shkëlqyer Investimi në sektorin e pronave të paluajtshme. Ideale për ata që duan të investojnë në një zonë të qetë dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 

💰 Çmimi 4.500.000 Euro
🗝️ Çelsat në duar
📉 Zero% Interes në blerje
📝 Me dokumentacion të rregullt.

📏 Sipërfaqe e truallit 4100 m2
📏 Sipërfaqe e ndërtimit 2741,6 m2
📏 Sipërfaqe Verandës 418 m2
🏗️ Lartësia 2.70 m 

✅ Me ashensor të markës Schindler
🛗 Sipërfaqe e katit të përdhe 683m2
🛗 Sipërfaqe e katit të parë 644m2
🛗 Sipërfaqe e katit të dytë 707.3 m2
🛗 Sipërfaqe e katit të tretë 707.3m2(Me parket)
🛗 Sipërfaqe e verandës 707.3m2

❇️ Apartamenti ka:

🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 4
❇️ Kuzhine x 3
🚻 Tualet x 2
🌃 Ballkon x 4
🅿️ Parking x2 
☀️ Panelle diellore për ngrohje uji
🌬️ Sistem ngrohje ftohje qëndror.

❇️ Vila disponon 

⚡Elektrifikimi 3 fazor (kontrate biznesi + kontrate familjarë)
🏊‍♂️ Pishinë me impiant filtrimi 1500m3
🏊 Sipërfaqe e pishinës 98m2  (Thellësia 1.40 x 2 m me pjerresi, me hidromadazh, me ndriçim led RGB)
💡 Ndriçim automatik
🚪 Porta automatike 
🔌 Me gjenerator silencioz 
🔐 Me sistem sigurie nga Pelican security 24/24 (5 kamera aktive për shtëpinë private) 
📹 Sistemi kamera Audio Video, për konferenca por edhe për Security.

📌 Mundësi e shkëlqyer Investimi dhe e përshtatshme për një seri aktivitetesh si:

✅ Klinikë mjeksore/spitalore
✅ Shkolle/universitet privat
✅ Hotel
✅ Punishte
✅ Fabrikë prodhimi
✅ Industri e lehtë
✅ Qendër fizio terapie

📌 Në Kopësht përvec zogjve dhe pulave do të gjeni gjithashtu agrume dhe fruta të ndryshme si rrush, fiq, kumbulla, limona, portokalle mandarina, shege, kajsi, qershi, ullinj.
📌 Vendi më I mirë I zonës, në kryqëzim të lagjes. Rrugë e shtruar deri në pronë. Fare pranë liqenit të kodër Kasharit. 
☑️ Zonë tepër e frekuentuar për nga cilësitë natyrore si ajri I pastër, kulinaria dhe freskia e vendit. 

🚕 Vetëm 7 km nga Aeroporti Kombëtar Nënë Teresa.
🚗 9 km nga Tirana
🚗 30km nga Durrësi

☑️ Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik për ndërtimin e komplekseve të medha, rezorteve, rezidencave private apo fshatrave turistik si arterie kryesore e Shqipërisë si pikë takimi mes veriut, jugut dhe lindjes.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Vilës +355692039300

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

VILë

4100 m2

4,500,000 euro

Me hipotekë

4

4

3

1

2

3Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

390,000 Euro      
150,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara