Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament + Garazhd 134 m2 te Don Bosko (përballë shkollës 9 vjeçare Vaçe Zela)

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Garazhd 134 m2 te Don Bosko (përballë shkollës 9 vjeçare Vaçe Zela)

Rruga Eshref Frashëri, TIRANE

Shitje | 150,000 Euro | 124 m2 | 2 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Garazh 134 m2 te Don Bosko (përballë shkollës 9 vjeçare Vaçe Zela)
📍 Adresa: Rruga Eshref Frashëri

💰  Çmimi 150.000 Euro 
📏 Sipërfaqe apartamentit 124 m2
📏 Sipërfaqe Garazhdit 10 m2
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ E rivlerësuar 
📉 0% interes në qera

👍 Një ndër zonat më të preferuara të kryeqytetit si për banim po ashtu edhe për biznes.
      Vetëm disa minuta nga Qendra apo çdo shërbim të nevojshëm për një jetesë cilësore. 

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
❇️ Kati 7
❇️ Me Ashensor
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x 2

🚰 Ujë/Drita 24/24
🌬 Sistem Ngrohje Qendrore 
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
🥂 Apartamenti shitet gjysëm I mobiluar siç duket në Virtual tour. 

👍 E përshtatshme për familjet e reja pasi vetëm disa metra përballë pallatit do te gjejnë kopësh publik dhe Privat, shkollë fillore dhe gjimnaz për fëmijët e tyre.
Duke mos harruar plot hapësira te gjelbërta për pasditet relaksuese me familjen. Vend tepër strategjik dhe komod për tu lidhur me Unazën e Vogël, Sheshin Skenderbej, Rrugën e Kavajës, rrugën, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 
👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

📲 Për më shumë informacion kontaktoni direkt me pronarin e Apartamentit +355685080321

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
124 m2
150,000 euro
Me hipotekë
7
2
1
1
1
2
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Garazh 134 m2 te Don Bosko (përballë shkollës 9 vjeçare Vaçe Zela)
📍 Adresa: Rruga Eshref Frashëri

💰  Çmimi 150.000 Euro 
📏 Sipërfaqe apartamentit 124 m2
📏 Sipërfaqe Garazhdit 10 m2
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ E rivlerësuar 
📉 0% interes në qera

👍 Një ndër zonat më të preferuara të kryeqytetit si për banim po ashtu edhe për biznes.
      Vetëm disa minuta nga Qendra apo çdo shërbim të nevojshëm për një jetesë cilësore. 

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
❇️ Kati 7
❇️ Me Ashensor
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x 2

🚰 Ujë/Drita 24/24
🌬 Sistem Ngrohje Qendrore 
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
🥂 Apartamenti shitet gjysëm I mobiluar siç duket në Virtual tour. 

👍 E përshtatshme për familjet e reja pasi vetëm disa metra përballë pallatit do te gjejnë kopësh publik dhe Privat, shkollë fillore dhe gjimnaz për fëmijët e tyre.
Duke mos harruar plot hapësira te gjelbërta për pasditet relaksuese me familjen. Vend tepër strategjik dhe komod për tu lidhur me Unazën e Vogël, Sheshin Skenderbej, Rrugën e Kavajës, rrugën, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 
👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

📲 Për më shumë informacion kontaktoni direkt me pronarin e Apartamentit +355685080321

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

124 m2

150,000 euro

Me hipotekë

7

2

1

1

1

2Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

95,000 Euro      
30,000 Euro      
503,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara