Pronar.al    Apartament    💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit .

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit .

Rr.Sami Frasheri. Pallati Tris kati 4. , TIRANE

Qera | 1,200 Euro | 97 m2 | 2 dhoma

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit .
📍 Adresa, Rr.Sami Frasheri. Pallati Tris  kati 4. 
📌 Ngjitur me A.RR.SH. perballë Nobis Center 50 nga Parku i madh i Liqenit .

💰 Çmimi 1.200€ në muaj i diskutueshëm
👍 Eshtë i perfshire 1 post parkimi ne cmim
📉 Zero% Interes

📐Sipërfaqe e apartmentit 97m2
❇️ Kati 4
❇️ Me Ashensor
🚿 Tualet x 1
👨‍👩‍👧‍👦 Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🛋️ Dhoma x 2
🌃 Ballkon x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24

📈 Zonë më e lakmuar në të gjithë Tiranën. Vetëm 50m nga Parku i madh i Liqenit.
👍 Pallati është me sistem gjenerator në rast shkëputje te dritave.
👍 Opsion i shkëlqyer për familje, zyra, etj.

❇️Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si

☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private

    Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +44 7825 858 217

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
97 m2
1,200 euro
Me hipotekë
4
2
1
1
1
2
Përshkrim

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit .
📍 Adresa, Rr.Sami Frasheri. Pallati Tris  kati 4. 
📌 Ngjitur me A.RR.SH. perballë Nobis Center 50 nga Parku i madh i Liqenit .

💰 Çmimi 1.200€ në muaj i diskutueshëm
👍 Eshtë i perfshire 1 post parkimi ne cmim
📉 Zero% Interes

📐Sipërfaqe e apartmentit 97m2
❇️ Kati 4
❇️ Me Ashensor
🚿 Tualet x 1
👨‍👩‍👧‍👦 Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🛋️ Dhoma x 2
🌃 Ballkon x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24

📈 Zonë më e lakmuar në të gjithë Tiranën. Vetëm 50m nga Parku i madh i Liqenit.
👍 Pallati është me sistem gjenerator në rast shkëputje te dritave.
👍 Opsion i shkëlqyer për familje, zyra, etj.

❇️Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si

☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private

    Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +44 7825 858 217

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

97 m2

1,200 euro

Me hipotekë

4

2

1

1

1

2Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara