Pronar.al    Apartament    🎁 Shitet Apartament 1+1 69.5 m2 te Kompleksi Aura te Rruga Dritan Hoxha.

🎁 Shitet Apartament 1+1 69.5 m2 te Kompleksi Aura te Rruga Dritan Hoxha.

Rruga Dritan Hoxha, Kompleksi Aura, pranë Procredit Bank., TIRANE

Shitje | 77,000 Euro | 70 m2 | 1 dhoma

🎁 APARTAMENTI U SHIT !!!


📍 Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Kompleksi Aura, pranë Procredit Bank.

💰 Çmimi 77.000 Euro I diskutueshëm
📏 Sipërfaqe apartamentit 58.4 m2
📏 Sipërfaqe e përbashkët 11.1 m2
📏 Sipërfaqe totale 69.5m2

📉 0% interes në qera

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
💢 Sistem Antisizmik 
❇ Kati 1


🛋 Living x 1
🛋 Dhoma x 1
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x1

🌬 Fasadë e Ventiluar me shtresa alumini me vetlarje
🔊 Insonorizim Akustik me dopio tullë dhe lesh guri në mes.
🪟 Izolim termik me Dritare me dopio xham dhe gaz argon. 
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë

📌 Apartamenti është në fazën e tullës 

👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

👍 Vend tepër strategjik vetëm 25 minuta në kembë nga Sheshi Skënderbej. 
🚘 Lidhje direkte me Unazën e Vogël, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana me unazën e madhe apo sheshi Shqiponja. 


Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
1+1
70 m2
77,000 euro
Pa hipotekë
1
1
1
1
1
1
Përshkrim

🎁 APARTAMENTI U SHIT !!!


📍 Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Kompleksi Aura, pranë Procredit Bank.

💰 Çmimi 77.000 Euro I diskutueshëm
📏 Sipërfaqe apartamentit 58.4 m2
📏 Sipërfaqe e përbashkët 11.1 m2
📏 Sipërfaqe totale 69.5m2

📉 0% interes në qera

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
💢 Sistem Antisizmik 
❇ Kati 1


🛋 Living x 1
🛋 Dhoma x 1
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon x1

🌬 Fasadë e Ventiluar me shtresa alumini me vetlarje
🔊 Insonorizim Akustik me dopio tullë dhe lesh guri në mes.
🪟 Izolim termik me Dritare me dopio xham dhe gaz argon. 
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë

📌 Apartamenti është në fazën e tullës 

👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

👍 Vend tepër strategjik vetëm 25 minuta në kembë nga Sheshi Skënderbej. 
🚘 Lidhje direkte me Unazën e Vogël, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana me unazën e madhe apo sheshi Shqiponja. 


Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

1+1

70 m2

77,000 euro

Pa hipotekë

1

1

1

1

1

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara