Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament 97m2 te Rruga Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.

🎁 OKAZION Shitet Apartament 97m2 te Rruga Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.

Rr.Dritan Hoxha, prane Drejtorise se Doganave., TIRANE

Shitje | 144,600 Euro | 97 m2 | 2 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Apartament 97m2 te Rruga Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
📍 Adresa Rr.Dritan Hoxha, prane Drejtorise se Doganave.

📏 Sipërfaqe e apartamentit 97 m2
💰 Çmimi 144.600 €
📉 0% interes në blerje

☑️ Apartamenti eshte bosh por mund te mobilohet sikurse shihet në virtual tour.

❇️ Kati 5
❇️ Me Ashensor

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🛋️ Living x 1
🛌 Dhomë gjumi x 2
🚻 Tualet x 2
🌅 Ballkon x 1

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Universiteti Zonja e Keshillit te Mire
☑️ Shkolla 9 vjecare Ahmet Gashi
☑️ Shkolla jopublike Hafiz Ibrahim Dalliu
☑️ Albanian College Tirana
☑️ Kolegji Universitar Logos
☑️ Banke
☑️ Tregu Laprake Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 500 metra nga rrethrrotullimi i Zogut te Zi. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355693200396

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
97 m2
144,600 euro
Me hipotekë
5
2
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Apartament 97m2 te Rruga Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
📍 Adresa Rr.Dritan Hoxha, prane Drejtorise se Doganave.

📏 Sipërfaqe e apartamentit 97 m2
💰 Çmimi 144.600 €
📉 0% interes në blerje

☑️ Apartamenti eshte bosh por mund te mobilohet sikurse shihet në virtual tour.

❇️ Kati 5
❇️ Me Ashensor

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🛋️ Living x 1
🛌 Dhomë gjumi x 2
🚻 Tualet x 2
🌅 Ballkon x 1

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Universiteti Zonja e Keshillit te Mire
☑️ Shkolla 9 vjecare Ahmet Gashi
☑️ Shkolla jopublike Hafiz Ibrahim Dalliu
☑️ Albanian College Tirana
☑️ Kolegji Universitar Logos
☑️ Banke
☑️ Tregu Laprake Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 500 metra nga rrethrrotullimi i Zogut te Zi. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355693200396

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

97 m2

144,600 euro

Me hipotekë

5

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara