Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament 57.5 m2 te Kompleksi Kika 2, pranë Raiffeisen Bank.

🎁 OKAZION Shitet Apartament 57.5 m2 te Kompleksi Kika 2, pranë Raiffeisen Bank.

Rr. Haxhi Kika, 200m nga Parku I madh I Liqenit Artificial., TIRANE

Shitje | 172,500 Euro | 57 m2 | 1 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Apartament 57.5 m2 te Kompleksi Kika 2, pranë Raiffeisen Bank.
📍 Adresa Rr. Haxhi Kika, 200m nga Parku I madh I Liqenit Artificial. 

📏 Sipërfaqe e apartamentit 57.5 m2
💰 Çmimi 172.500 €  ( i diskutueshëm )
📉 0% interes në blerje duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355676358149

☑️ Ambjenti aktualisht është me kontratë qeraje te rinovueshme e cila mbaron në dhjetor 2024 por mund të rinovohet në vazhdim. 
🆗 Hapësirë e madhe, dhe një faqe muri komplet vetratë xhami. (Aktualisht e ndarë me Karton Xhes)

❇️ Kati 2
❇️ Me Ashensor
❇️ Sistem Sigurie 24/24
❇️ Mundësi Parkimi nën tokë 

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🛋️ Living x 1
🚻 Tualet x 1

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.

✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:
☑️ Shkolla 9 vjecare dhe te mesme
☑️ Super Market
☑️ Banke
☑️ Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 200 metra nga unaza e vogël e Tiranës.
📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355676358149

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Apartament
GARSONIESE
57 m2
172,500 euro
Me hipotekë
2
1
0
1
0
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Apartament 57.5 m2 te Kompleksi Kika 2, pranë Raiffeisen Bank.
📍 Adresa Rr. Haxhi Kika, 200m nga Parku I madh I Liqenit Artificial. 

📏 Sipërfaqe e apartamentit 57.5 m2
💰 Çmimi 172.500 €  ( i diskutueshëm )
📉 0% interes në blerje duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355676358149

☑️ Ambjenti aktualisht është me kontratë qeraje te rinovueshme e cila mbaron në dhjetor 2024 por mund të rinovohet në vazhdim. 
🆗 Hapësirë e madhe, dhe një faqe muri komplet vetratë xhami. (Aktualisht e ndarë me Karton Xhes)

❇️ Kati 2
❇️ Me Ashensor
❇️ Sistem Sigurie 24/24
❇️ Mundësi Parkimi nën tokë 

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🛋️ Living x 1
🚻 Tualet x 1

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.

✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:
☑️ Shkolla 9 vjecare dhe te mesme
☑️ Super Market
☑️ Banke
☑️ Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 200 metra nga unaza e vogël e Tiranës.
📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355676358149

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

GARSONIESE

57 m2

172,500 euro

Me hipotekë

2

1

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

180,150 Euro      
1,200,000 Euro      
530,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara