Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Apartament Vip me Qera 123 M² Rruga Pjeter Bogdani, në mes të Bllokut ngjitur me Salt Restorant.

🎁 OKAZION Apartament Vip me Qera 123 M² Rruga Pjeter Bogdani, në mes të Bllokut ngjitur me Salt Restorant.

Rr. Pjetër Bogdani, TIRANE

Qera | 1,500 Euro | 123 m2 | 2 dhoma

🎁 OKAZION Apartament Vip me Qera 123 M² Rruga Pjeter Bogdani, në mes të Bllokut ngjitur me Salt Restorant.

ℹ️ Ambienti lirohet ne daten 6 Shkurt
ℹ️ Për ta parë pronën nga afër duhet të rezervoni një orar. 

🛋️ Totalisht I mobiluar
📍 Adresa Rr. Pjetër Bogdani
📏 Sipërfaqe e apartamentit 123 M²
💰 Çmimi 1.500 € (Neto). 

📉 0% interes në qera duke kontaktuar drejtpërdrejte me pronarin e apartamentit në +355 69 95 70 588

☑️ Kati 7 ( jo i fundit ) me Ashensor dhe me një super pamje.
🆗 Hapësirë e madhe, e mbushur me dritë natyrale përgjatë gjithë ditës. 

❇️ Kati 7
❇️ Me Ashensor
❇️ Sistem Sigurie 24/24
🅿️ Mundësi Parkimi e rezervuar (brënda në çmim). 

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe pajisje. 
🛋️ Living x 1
🚻 Tualet x 2
⏺️ Dhomë gjumi x 2
⏺️ Kuzhine x 1
🔥 Oxhak x 1
🌠 Ballkon x 1

✅ Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:
☑️ Shkolla 9 vjecare dhe te mesme
☑️ Super Market
☑️ Bankë 
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike  
☑️ Parukeri 
☑️ Elektronike 
☑️ Parukeri
☑️ Kopësht  
☑️ Restorant/Bar

📌 Një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth.
📌 Vetëm 50 metra nga unaza e vogël e Tiranës dhe 300 metra nga Parku I madh I Liqenit dhe 150 metra nga sheshi Skenderbej
📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355 69 95 70 588

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
123 m2
1,500 euro
Me hipotekë
7
2
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Apartament Vip me Qera 123 M² Rruga Pjeter Bogdani, në mes të Bllokut ngjitur me Salt Restorant.

ℹ️ Ambienti lirohet ne daten 6 Shkurt
ℹ️ Për ta parë pronën nga afër duhet të rezervoni një orar. 

🛋️ Totalisht I mobiluar
📍 Adresa Rr. Pjetër Bogdani
📏 Sipërfaqe e apartamentit 123 M²
💰 Çmimi 1.500 € (Neto). 

📉 0% interes në qera duke kontaktuar drejtpërdrejte me pronarin e apartamentit në +355 69 95 70 588

☑️ Kati 7 ( jo i fundit ) me Ashensor dhe me një super pamje.
🆗 Hapësirë e madhe, e mbushur me dritë natyrale përgjatë gjithë ditës. 

❇️ Kati 7
❇️ Me Ashensor
❇️ Sistem Sigurie 24/24
🅿️ Mundësi Parkimi e rezervuar (brënda në çmim). 

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe pajisje. 
🛋️ Living x 1
🚻 Tualet x 2
⏺️ Dhomë gjumi x 2
⏺️ Kuzhine x 1
🔥 Oxhak x 1
🌠 Ballkon x 1

✅ Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:
☑️ Shkolla 9 vjecare dhe te mesme
☑️ Super Market
☑️ Bankë 
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike  
☑️ Parukeri 
☑️ Elektronike 
☑️ Parukeri
☑️ Kopësht  
☑️ Restorant/Bar

📌 Një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth.
📌 Vetëm 50 metra nga unaza e vogël e Tiranës dhe 300 metra nga Parku I madh I Liqenit dhe 150 metra nga sheshi Skenderbej
📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355 69 95 70 588

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

123 m2

1,500 euro

Me hipotekë

7

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

19,670 Euro      
1,200 Euro      
230,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara