Pronar.al    Biznes    🎁 OKAZION Shitet Lokal i mobiluar 83 m2 në Astir.

🎁 OKAZION Shitet Lokal i mobiluar 83 m2 në Astir.

📍 Adresa Rr.Sabri Preveza, pranë furrës se bukës Shinjatari., TIRANE

Shitje | 110,000 Euro | 83 m2

🎁 OKAZION Shitet Lokal i mobiluar 83 m2 në Astir.
📍 Adresa Rr.Sabri Preveza, pranë furrës se bukës Shinjatari.

📏 Sipërfaqe e Dyqanit 83 m2
💰 Çmimi 110.000 € (i negociueshëm)
✅ Me hipotekë

📉 0% interes në blerje , kontaktoni direkt me pronarin pa ndërmjetës

☑️ Lokali është i sapo rinkonstruktuar.
❇️ Kati 0
❇️ Sistem kamera
❇️ Sistem audio
❇️ Ndricim tavanor
❇️ Depozite uji 500 litra me dush 
❇️ Magazine

📌 Te gjitha punimet hidraulike dhe elektrike super cilesore.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë.
📌 Vetëm 200 metra nga Unaza e Madhe. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355692131441

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
83 m2
110,000 euro
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Lokal i mobiluar 83 m2 në Astir.
📍 Adresa Rr.Sabri Preveza, pranë furrës se bukës Shinjatari.

📏 Sipërfaqe e Dyqanit 83 m2
💰 Çmimi 110.000 € (i negociueshëm)
✅ Me hipotekë

📉 0% interes në blerje , kontaktoni direkt me pronarin pa ndërmjetës

☑️ Lokali është i sapo rinkonstruktuar.
❇️ Kati 0
❇️ Sistem kamera
❇️ Sistem audio
❇️ Ndricim tavanor
❇️ Depozite uji 500 litra me dush 
❇️ Magazine

📌 Te gjitha punimet hidraulike dhe elektrike super cilesore.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë.
📌 Vetëm 200 metra nga Unaza e Madhe. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355692131441

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

83 m2

110,000 euro

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara