Pronar.al    Apartament    🎁 Okazion Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Magnet Ursa 1

🎁 Okazion Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Magnet Ursa 1

Rr. Frosina Plaku Kompleksi Magnet Ursa 1, TIRANE

Shitje | 115,000 Euro | 81 m2 | 2 dhoma

🎁 Okazion Shitet Aparatment 2+1 te Kompleksi Magnet Ursa 1 
💰 Çmimi 115.000 euro
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë në aplikim e sipër)
📉 Zero% Interes në blerje

📍 Adresa, Rr. Frosina Plaku Kompleksi Magnet Ursa 1
📏 Sipërfaqe e apartmentit 80.6m2
🚻 Tualet x1
🌃 Ballkon x1 
🛋️ Living x1
🐃 Fasadë e ventiluar 
🚼 Parket 
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
🌬️ Veshje termike

↪️ Arkitektura e thjeshtë, ambjentet sportive, oborret e gjelbëruara, rrugët pedonale janë edhe faktoret që do të kontribuojnë në jetën e qytetarëve me një perspektivë ekologjike dhe arkitekturë afatgjatë. Destinacioni perfekt për shtëpinë tuaj të re.

☑️ Zonë tepër e frekuentuar si një ndër zonat në nje proces te vazhdueshëm zhvillimi.  Fare pranë Universitetit te Sporteve apo fushës së aviacionit
📌Vetëm 1.7 km nga sheshi Skënderbej, 2 minuta nga unaza e vogel,   dhe 7 minuta nga rrethrrotullimi Zogu zi dhe 9 minuta nga  autostrada Tiranë Durrës
🚗 Vetëm 19 Km nga Aeroporti Nënë Tereza 

Në Kompleks do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si

☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant 
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore 
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilier
☑️ Shkollë private

Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

☑️ Zgjidhni Rezidencen Magnet Ursa 1. Për një jetesë të qetë, të sigurtë dhe të gëzuar. Ndërtesa të projektuara për të përballuar Tërmete deri në 10 ballë. Efiçencë termike në ndërtim me veshje me lesh guri për freski në verë dhe ngrohtë në dimer me faturat përherë të Ulta. Ventilim I pavarur për çdo apartament duke eleminuar aromat e gatimit.  
☑️ Bëjeni tuajën këtë pronë me zero përqind interes. 

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartmentit +355 69 371 0407

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
81 m2
115,000 euro
Me hipotekë
2
2
1
1
1
1
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet Aparatment 2+1 te Kompleksi Magnet Ursa 1 
💰 Çmimi 115.000 euro
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë në aplikim e sipër)
📉 Zero% Interes në blerje

📍 Adresa, Rr. Frosina Plaku Kompleksi Magnet Ursa 1
📏 Sipërfaqe e apartmentit 80.6m2
🚻 Tualet x1
🌃 Ballkon x1 
🛋️ Living x1
🐃 Fasadë e ventiluar 
🚼 Parket 
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
🌬️ Veshje termike

↪️ Arkitektura e thjeshtë, ambjentet sportive, oborret e gjelbëruara, rrugët pedonale janë edhe faktoret që do të kontribuojnë në jetën e qytetarëve me një perspektivë ekologjike dhe arkitekturë afatgjatë. Destinacioni perfekt për shtëpinë tuaj të re.

☑️ Zonë tepër e frekuentuar si një ndër zonat në nje proces te vazhdueshëm zhvillimi.  Fare pranë Universitetit te Sporteve apo fushës së aviacionit
📌Vetëm 1.7 km nga sheshi Skënderbej, 2 minuta nga unaza e vogel,   dhe 7 minuta nga rrethrrotullimi Zogu zi dhe 9 minuta nga  autostrada Tiranë Durrës
🚗 Vetëm 19 Km nga Aeroporti Nënë Tereza 

Në Kompleks do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si

☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant 
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore 
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilier
☑️ Shkollë private

Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

☑️ Zgjidhni Rezidencen Magnet Ursa 1. Për një jetesë të qetë, të sigurtë dhe të gëzuar. Ndërtesa të projektuara për të përballuar Tërmete deri në 10 ballë. Efiçencë termike në ndërtim me veshje me lesh guri për freski në verë dhe ngrohtë në dimer me faturat përherë të Ulta. Ventilim I pavarur për çdo apartament duke eleminuar aromat e gatimit.  
☑️ Bëjeni tuajën këtë pronë me zero përqind interes. 

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartmentit +355 69 371 0407

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

81 m2

115,000 euro

Me hipotekë

2

2

1

1

1

1

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara