Pronar  Qera      
💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës / TIRANE
700 Euro      1    4    2    1    97m2

🎁 Pronë EKSKLUZIVE në zonën A të kryeqytetit te Rruga e Kavajës për Qera dhe Shitje / TIRANE
19,670 Euro            14       2000m2

OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz / TIRANE
800 Euro                  9800m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili / TIRANE
500 Euro      1    1    1       68m2

OKAZION Jepet me Qera BAR PIZZERIA EMANUEL , Durrës / DURRES
1,000 Euro            2    1    222m2

Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita) / TIRANE
30,000 Lek            1       60m2

JEPET ME QERA Objekti ( aktualisht Mobilieri dhe Dyer të Brendshme) / TIRANE
100,000 Lek            2       350m2

OKAZION: Jepet me QERA VJETORE Ryan’s Hotel në Shëngjin. / LEZHE
90,000 Euro      1    49    52    1    3000m2

Jepet me qera Objekt 6 katesh + truall + kapanon + shesh magazinimi ne Sukth / DURRES
2,500 Euro                  3174m2

Jepet me qera ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane / TIRANE
650 Euro            1       90m2

Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara