Pronar.al    Biznes    OKAZION Shitet Ryan’s Hotel në Shëngjin.

OKAZION Shitet Ryan’s Hotel në Shëngjin.

Kune , Shengjin 4503 , Lezhe , LEZHE

Shitje | 3,400,000 Euro | 3000 m2 | 49 dhoma

OKAZION Shitet Ryan’s Hotel në Shëngjin. 0% interes kontaktoni direkt me pronarin.
Një investim i qëndrueshem në kohë dhe i kënaqshëm në nivel personal.
Nuk ka asgjë më emocionuese se blerja e një hoteli.Vendndodhja është gjithçka.
I pozicionuar në Shëngjin Lezhë, Shqipëri, 50 metra nga deti dhe vetëm 6.4 km nga plazhi rana e hedhun.
Ju mund të shndërroni Ryan’s Hotel në një nga perlat e bregdetit Shqiptar që ofron gjithçka perfekte për mysafirët.
Akomodim luksoz, ushqime të shijshme, pastërti maksimale, parking I mjaftueshëm, piano bar në terracë pranë rrezeve të diellit, sallë pritjeje të përbashkët, recepsion 24 orë, wi-fi falas, një mikpritje të gëzueshme dhe të gjitha këto vetëm pak metra larg detit.
Kati I nëndheshëm është projektuar për lavanderinë, zyrat e administratës dhe ambjente operative për stafin.
Mysafirët në hotel mund të shijojnë një mëngjes Kontinental. Në Shëngjin ju mund të vizitoni: Lagunën e Kune-Vainit, Varrin e Skënderbeut dhe Kalanë e Vjetër në Lezhë.

Zona është e njohur për shëtitje, detin e mrekullueshem, ajrin e pastër, klimën mesdhetare, ushqimin tradicional të zonës dhe çiklizëm.
Si një nga portet kryesore në Shqipëri ju do të përballeni me një fluks ditor turistik tepër të lartë. Gjithashtu, vetëm 90 km nga Tirana dhe 70 km nga Aeroporti Kombëtar Nënë Tereza.
Investoni në një ndër qytetet kryesore bregdetare të Shqipërisë me zhvillimin më të qëndrueshem ekonomik në sektorin Hoteleri-Turizëm.
Një investim I sigurtë në kohë.
Me ndërtimin e rrugës se re Trans-Adriatike që do të lidh Shëngjinin me Velipojën, e cila ka nisur punimet dhe pritet të mbarojë në dy vitet e ardhshme, pozicioni strategjik i Ryan’s Hotel do të mirëpres të gjithe fluksin turistik të ardhur nga Rruga e Arbrit (Kosova), Aeroporti Nënë Tereza apo Portet detare të vendit përgjatë sezonit veror dhe jo vetëm.
Përfitoni nga kjo ofertë fantastike në një zonë te qëndrushme dhe me një rritje të vazhdueshme kulturore dhe ekonomike.
Një investim I zgjuar për Jetë. Ne po ju kërkojmë, nëse jeni i bindur se keni temperamentin dhe aftësitë ideale për të drejtuar një hotel të suksesshëm telefononi direkt Pronarin e pronës. 6 kate 1 kat nëntokë 49 dhoma Terrace bar Restorant Recepsion Sallë pritjeje Lavanderi Parking Ujë - drita 24/24
 Me ashensor 3000m2 ndërtim 320 sipërfaqe Vijë e dytë Nuk ka cadra
Me Hipotekë

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Biznes
TJETER
3000 m2
3,400,000 euro
Me hipotekë
6
49
1
1
52
49
Përshkrim

OKAZION Shitet Ryan’s Hotel në Shëngjin. 0% interes kontaktoni direkt me pronarin.
Një investim i qëndrueshem në kohë dhe i kënaqshëm në nivel personal.
Nuk ka asgjë më emocionuese se blerja e një hoteli.Vendndodhja është gjithçka.
I pozicionuar në Shëngjin Lezhë, Shqipëri, 50 metra nga deti dhe vetëm 6.4 km nga plazhi rana e hedhun.
Ju mund të shndërroni Ryan’s Hotel në një nga perlat e bregdetit Shqiptar që ofron gjithçka perfekte për mysafirët.
Akomodim luksoz, ushqime të shijshme, pastërti maksimale, parking I mjaftueshëm, piano bar në terracë pranë rrezeve të diellit, sallë pritjeje të përbashkët, recepsion 24 orë, wi-fi falas, një mikpritje të gëzueshme dhe të gjitha këto vetëm pak metra larg detit.
Kati I nëndheshëm është projektuar për lavanderinë, zyrat e administratës dhe ambjente operative për stafin.
Mysafirët në hotel mund të shijojnë një mëngjes Kontinental. Në Shëngjin ju mund të vizitoni: Lagunën e Kune-Vainit, Varrin e Skënderbeut dhe Kalanë e Vjetër në Lezhë.

Zona është e njohur për shëtitje, detin e mrekullueshem, ajrin e pastër, klimën mesdhetare, ushqimin tradicional të zonës dhe çiklizëm.
Si një nga portet kryesore në Shqipëri ju do të përballeni me një fluks ditor turistik tepër të lartë. Gjithashtu, vetëm 90 km nga Tirana dhe 70 km nga Aeroporti Kombëtar Nënë Tereza.
Investoni në një ndër qytetet kryesore bregdetare të Shqipërisë me zhvillimin më të qëndrueshem ekonomik në sektorin Hoteleri-Turizëm.
Një investim I sigurtë në kohë.
Me ndërtimin e rrugës se re Trans-Adriatike që do të lidh Shëngjinin me Velipojën, e cila ka nisur punimet dhe pritet të mbarojë në dy vitet e ardhshme, pozicioni strategjik i Ryan’s Hotel do të mirëpres të gjithe fluksin turistik të ardhur nga Rruga e Arbrit (Kosova), Aeroporti Nënë Tereza apo Portet detare të vendit përgjatë sezonit veror dhe jo vetëm.
Përfitoni nga kjo ofertë fantastike në një zonë te qëndrushme dhe me një rritje të vazhdueshme kulturore dhe ekonomike.
Një investim I zgjuar për Jetë. Ne po ju kërkojmë, nëse jeni i bindur se keni temperamentin dhe aftësitë ideale për të drejtuar një hotel të suksesshëm telefononi direkt Pronarin e pronës. 6 kate 1 kat nëntokë 49 dhoma Terrace bar Restorant Recepsion Sallë pritjeje Lavanderi Parking Ujë - drita 24/24
 Me ashensor 3000m2 ndërtim 320 sipërfaqe Vijë e dytë Nuk ka cadra
Me Hipotekë

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

TJETER

3000 m2

3,400,000 euro

Me hipotekë

6

49

1

1

52

49Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

260,000 Euro      
200,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara