Pronar.al    Apartament    Okazion: Shitet Apartament 71 m2 te Kompleksi Muja në Qendër të Velipojës.

Okazion: Shitet Apartament 71 m2 te Kompleksi Muja në Qendër të Velipojës.

Kompleksi Muja, Velipoje , Shkoder, SHKODER

Shitje | 76,000 Euro | 71 m2 | 1 dhoma

Okazion: Shitet Apartament 71 m2 te Kompleksi Muja në Qendër të Velipojës. 0% interes kontaktoni direkt me pronarin. Velipoja e famshme për plazhet e saj mbresëlënëse dhe për cilësinë e rërës kurative. Një investim bashkëkohor dhe i shëndetshëm në qendrën më të zhvilluar të fshatit turistik bregdetar. Zonë e qetë dhe e sigurtë. Të gjitha shërbimet e zonës të arritshme në vetëm në 2 minuta, farmaci, qendra shëndetësore, policia, zjarrfiksja, bar/restorant, supermarket, beachbar dhe deti vetëm 100 hapa larg. Shtëpia juaj ideale e pushimeve gjithashtu një investim serioz për adhuruesit e hoteleri turizëm, vetëm 119 km nga Tirana, 34km nga Shkodra dhe 54 nga Aeroporti Nënë Tereza, do ta bëjë këtë investim, lehtësisht të arritshëm në çdo periudhë të vitit. Shijoni Velipojën me një investim të sigurtë dhe bashkëkohor. Ndërtim cilësor dhe I certifikuar me produktet me të mira në fushën e ndërtimit. Asgjë rastësisë. Investo në Velipojë, me një plazh 14 km të gjatë, një klimë të butë kurative mesdhetare, me vendndodhje të favorshme ku ndërthuren deti, lumi, fushat e gjelbëruara, pyjet, kodrat dhe malet, Do të jetë investimi më I suksesshëm për ju dhe familjen tuaj. Mos e humbisni këtë okazion. Sipërfaqe 71 m2 Planimetria 1+1 Living room x1 Dhomë gjumi 1 Tualet x1 Ballkon x2 Parking Falas x1

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
1+1
71 m2
76,000 euro
Me hipotekë
3
1
1
1
1
2
Përshkrim

Okazion: Shitet Apartament 71 m2 te Kompleksi Muja në Qendër të Velipojës. 0% interes kontaktoni direkt me pronarin. Velipoja e famshme për plazhet e saj mbresëlënëse dhe për cilësinë e rërës kurative. Një investim bashkëkohor dhe i shëndetshëm në qendrën më të zhvilluar të fshatit turistik bregdetar. Zonë e qetë dhe e sigurtë. Të gjitha shërbimet e zonës të arritshme në vetëm në 2 minuta, farmaci, qendra shëndetësore, policia, zjarrfiksja, bar/restorant, supermarket, beachbar dhe deti vetëm 100 hapa larg. Shtëpia juaj ideale e pushimeve gjithashtu një investim serioz për adhuruesit e hoteleri turizëm, vetëm 119 km nga Tirana, 34km nga Shkodra dhe 54 nga Aeroporti Nënë Tereza, do ta bëjë këtë investim, lehtësisht të arritshëm në çdo periudhë të vitit. Shijoni Velipojën me një investim të sigurtë dhe bashkëkohor. Ndërtim cilësor dhe I certifikuar me produktet me të mira në fushën e ndërtimit. Asgjë rastësisë. Investo në Velipojë, me një plazh 14 km të gjatë, një klimë të butë kurative mesdhetare, me vendndodhje të favorshme ku ndërthuren deti, lumi, fushat e gjelbëruara, pyjet, kodrat dhe malet, Do të jetë investimi më I suksesshëm për ju dhe familjen tuaj. Mos e humbisni këtë okazion. Sipërfaqe 71 m2 Planimetria 1+1 Living room x1 Dhomë gjumi 1 Tualet x1 Ballkon x2 Parking Falas x1

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

1+1

71 m2

76,000 euro

Me hipotekë

3

1

1

1

1

2Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

244,200 Euro      
5,000 Euro      
260,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara