Pronar.al    Apartament    Okazion Shitet 2+1 95.49m2 I MOBILUAR tek fresku pranë Teleferikut. Me Parking privat.

Okazion Shitet 2+1 95.49m2 I MOBILUAR tek fresku pranë Teleferikut. Me Parking privat.

Rr.Shefqet Kuka , 50 m nga Teleferiku, TIRANE

Shitje | 105,000 Euro | 95 m2 | 2 dhoma

🎁 Okazion Shitet 2+1 95.49m2 I MOBILUAR tek fresku pranë Teleferikut. Me Parking privat.
📍 Adresa, Rr.Shefqet Kuka 
🚶 50 metra nga Teleferiku

🚻 Me ashensor
📏 Sipërfaqe e banueshme 95.49m2
📐 Sipërfaqe totale me ambjentet e përbashkëta 106.4m2

💰 Çmimi 105.000 euro (i diskutueshëm)
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

🅿️ Parking x 1
🗝️ Çelsat në duar
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🚻 Dhoma x 2
💫 Ballkon x1

❇️Zgjohuni mes ajrit të pastër dhe natyrës mbreslënëse.
☑️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 
📌 Në një ndër pikat me atraktive të Tiranës, vetëm 30 minuta nga sheshi Skënderbej dhe 5 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat turistike me potencial të lartë të kryeqytetit. 
👉 Apartamenti është e pozicionuar në katin e pestë të një kompleksi pallatesh me shesh pushim, parking privat dhe lulishte tê përbashkët.
❇️ Fare pranë do te gjeni cdo sherbim qe ju nevojitet, farmaci, supermarket, restorante apo kafebar për të kaluar çaste me familjen tuaj në ajer të pastër
📈 Zonë e sigurtë dhe ambjent I survejuar me kamera sigurie. 

📱 Bëjeni tuajën këtë apartament me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Bujar Loshi

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
95 m2
105,000 euro
Me hipotekë
5
2
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet 2+1 95.49m2 I MOBILUAR tek fresku pranë Teleferikut. Me Parking privat.
📍 Adresa, Rr.Shefqet Kuka 
🚶 50 metra nga Teleferiku

🚻 Me ashensor
📏 Sipërfaqe e banueshme 95.49m2
📐 Sipërfaqe totale me ambjentet e përbashkëta 106.4m2

💰 Çmimi 105.000 euro (i diskutueshëm)
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

🅿️ Parking x 1
🗝️ Çelsat në duar
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🚻 Dhoma x 2
💫 Ballkon x1

❇️Zgjohuni mes ajrit të pastër dhe natyrës mbreslënëse.
☑️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 
📌 Në një ndër pikat me atraktive të Tiranës, vetëm 30 minuta nga sheshi Skënderbej dhe 5 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat turistike me potencial të lartë të kryeqytetit. 
👉 Apartamenti është e pozicionuar në katin e pestë të një kompleksi pallatesh me shesh pushim, parking privat dhe lulishte tê përbashkët.
❇️ Fare pranë do te gjeni cdo sherbim qe ju nevojitet, farmaci, supermarket, restorante apo kafebar për të kaluar çaste me familjen tuaj në ajer të pastër
📈 Zonë e sigurtë dhe ambjent I survejuar me kamera sigurie. 

📱 Bëjeni tuajën këtë apartament me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Bujar Loshi

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

95 m2

105,000 euro

Me hipotekë

5

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

503,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara