Pronar.al    Apartament    OKAZION Shitet Vilë 2 katëshe E MOBILUAR në Sauk te Rruga Zambaku Nr1.

OKAZION Shitet Vilë 2 katëshe E MOBILUAR në Sauk te Rruga Zambaku Nr1.

Rruga Zambaku nr1, vetëm 300 metra nga Hotel Baron., TIRANE

Shitje | 300,000 Euro | 290 m2 | 3 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Vilë  2 katëshe E MOBILUAR në Sauk te Rruga Zambaku Nr1.
💰 Çmimi 300.000€
📉 0% interes 

📍 Adresa Rruga Zambaku nr1, vetëm 300 metra nga Hotel Baron.
👉 Vila vjen e Mobiluar sikurse shihet në foto. 

🏡 Vila është një ndërtesë e re e realizuar para 9 vitesh. Një dizain modern me arkitekturê Italiane. Vila është e veshur me kapotë për të kontrolluar temperaturat natyrale përgjatë 4 stinëve dhe dritaret janë te veshura me dopio xham për një insonorizim maksimal të shoqëruara me grila veneciane. 
🌬️ Ajër të kushtëzuar në çdo ambjent të katit të parë dhe të dytë. Një kondicioner mbulon komplet katin e parë, ndërsa në katin e dytë secila dhomë disponon nga një kondicioner. 
🚧 Riparime të ndryshme përgjatë vitit të fundit të demostrueshme. 

📏 Sipërfaqe totale trualli 290 m2
📐 Sipërfaqe ndërtimi 88m2 x 2 Kate
📐 Sipërfaqe totale ndërtimi 176 m2

❇️ Parking I mbyllur me pult (garazhd 1 makinë)
❇️ Oborr me parking deri në 3 makina
🏗️ Lartësia 2.7 m
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (certifikatë pronësie/hipotekë)

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🛋️ Dhoma x 3
🛋️ Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🌻Verandë x 1
🌃 Ballkon x 1 

🏡 Në oborr do të gjeni natyrën në shtëpinë tuaj me plot fruta të ndryshme të stinës si Rush, Limon, Portokall, Hurmë, Shegë, Mandarinë dhe Ftua. 
🏊‍♂️ Në oborr ka hapësirë të mjaftueshme pranë kopështit për të instaluar edhe një pishinê me përmasa familjare 15-20 m2, për ditët e nxehta të verës. 

☑️ Supermarket
☑️ Kopësht dhe çerdhe private
☑️ Postën
☑️ Klinika shëndetësore, 
☑️ Farmaci apo spitalin e Sanatoriumit,  
☑️ Ideale për familje të reja apo që kanë në plan një hap të tillë.

☑️ E ndërlidhur mirë me të gjitha portat hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit dhe unazën e madhe.
📌 Në një ndër zonat më të reja dhe atraktive të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të investimeve pranë kodrave te Saukut. 
📌 Një zonë me një rrjet rrugor tepër të zhvilluar dhe të favorshëm. 
📌 Vetëm 8 km nga sheshi Shiqponja
📌 8 minuta nga sheshi Skënderbej
📌 3 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik të kryeqytetit në sektorin e real estate. 
📌 3 minuta nga Qendra tregtare TEG dhe dalja Jugore e Kryeqytetit.
📌 150 m larg nga Kompleksi residencial Touch of the Sun 

📲 Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e vilës në +355 67 675 4139

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
GARSONIESE
290 m2
300,000 euro
Me hipotekë
2
3
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Vilë  2 katëshe E MOBILUAR në Sauk te Rruga Zambaku Nr1.
💰 Çmimi 300.000€
📉 0% interes 

📍 Adresa Rruga Zambaku nr1, vetëm 300 metra nga Hotel Baron.
👉 Vila vjen e Mobiluar sikurse shihet në foto. 

🏡 Vila është një ndërtesë e re e realizuar para 9 vitesh. Një dizain modern me arkitekturê Italiane. Vila është e veshur me kapotë për të kontrolluar temperaturat natyrale përgjatë 4 stinëve dhe dritaret janë te veshura me dopio xham për një insonorizim maksimal të shoqëruara me grila veneciane. 
🌬️ Ajër të kushtëzuar në çdo ambjent të katit të parë dhe të dytë. Një kondicioner mbulon komplet katin e parë, ndërsa në katin e dytë secila dhomë disponon nga një kondicioner. 
🚧 Riparime të ndryshme përgjatë vitit të fundit të demostrueshme. 

📏 Sipërfaqe totale trualli 290 m2
📐 Sipërfaqe ndërtimi 88m2 x 2 Kate
📐 Sipërfaqe totale ndërtimi 176 m2

❇️ Parking I mbyllur me pult (garazhd 1 makinë)
❇️ Oborr me parking deri në 3 makina
🏗️ Lartësia 2.7 m
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (certifikatë pronësie/hipotekë)

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🛋️ Dhoma x 3
🛋️ Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🌻Verandë x 1
🌃 Ballkon x 1 

🏡 Në oborr do të gjeni natyrën në shtëpinë tuaj me plot fruta të ndryshme të stinës si Rush, Limon, Portokall, Hurmë, Shegë, Mandarinë dhe Ftua. 
🏊‍♂️ Në oborr ka hapësirë të mjaftueshme pranë kopështit për të instaluar edhe një pishinê me përmasa familjare 15-20 m2, për ditët e nxehta të verës. 

☑️ Supermarket
☑️ Kopësht dhe çerdhe private
☑️ Postën
☑️ Klinika shëndetësore, 
☑️ Farmaci apo spitalin e Sanatoriumit,  
☑️ Ideale për familje të reja apo që kanë në plan një hap të tillë.

☑️ E ndërlidhur mirë me të gjitha portat hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit dhe unazën e madhe.
📌 Në një ndër zonat më të reja dhe atraktive të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të investimeve pranë kodrave te Saukut. 
📌 Një zonë me një rrjet rrugor tepër të zhvilluar dhe të favorshëm. 
📌 Vetëm 8 km nga sheshi Shiqponja
📌 8 minuta nga sheshi Skënderbej
📌 3 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik të kryeqytetit në sektorin e real estate. 
📌 3 minuta nga Qendra tregtare TEG dhe dalja Jugore e Kryeqytetit.
📌 150 m larg nga Kompleksi residencial Touch of the Sun 

📲 Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e vilës në +355 67 675 4139

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

GARSONIESE

290 m2

300,000 euro

Me hipotekë

2

3

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

150,000 Euro      
5,000 Euro      
256,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara