Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament 111 m2 + Garazhd 16 m2 te Don Bosko te pallati Credins Bank.

🎁 OKAZION Shitet Apartament 111 m2 + Garazhd 16 m2 te Don Bosko te pallati Credins Bank.

Rruga "Don Bosko" pallati I Credins Bank. , TIRANE

Shitje | 138,750 Euro | 111 m2 | 2 dhoma

🎁 APARTAMENTI U SHIT!!!

💰 Çmimi Apartamentit 111 m2 = 138.750 Euro
💰 Çmimi Garazhdit 16 m2 = 15.000 Euro
💰 Çmimi Total = 153.750 Euro
📏 Sipërfaqe apartamentit 99 m2
📏 Sipërfaqe e përbashkët 12m2
📏 Sipërfaqe e Garazhdit 16 m2
📍 Adresa: Rruga Don Bosko, pallati I Credins Bank. 
📉 0% interes në shitje

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
💢 Sistem Antisizmik me kollona mbajtesë me diameter 2.80m  (asnjë dëm fizik në tërmetin e fundit nentor 2019) 
❇️ Kati 4
🛗 X2 ashensorë me çip
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon me orietim Jug-Lindje x 1
🌬 Sistem Ngrohje me Kondicioner
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ E rivlerësuar 

🅿️ Parkingu është pajisur me motopompa për shkarkim në rast përmbytjeje. 
📌 Apartamenti shitet BOSH I PA MOBILUAR 

👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

👍 Një ndër zonat më të zhvilluara dhe të preferuara të kryeqytetit. Poshtë pallatit dhe afër  tij do të gjeni stacion taksish, shkolla profesionale dhe te tjera shërbime shëndetësore si spitali ushatarak. 

👍 Vend tepër strategjik vetëm 20 minuta në kembë nga  Sheshin Skënderbej. Komod për tu lidhur me Unazën e Vogël, Rrugën e Kavajës, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
111 m2
138,750 euro
Me hipotekë
4
2
1
1
1
1
Përshkrim

🎁 APARTAMENTI U SHIT!!!

💰 Çmimi Apartamentit 111 m2 = 138.750 Euro
💰 Çmimi Garazhdit 16 m2 = 15.000 Euro
💰 Çmimi Total = 153.750 Euro
📏 Sipërfaqe apartamentit 99 m2
📏 Sipërfaqe e përbashkët 12m2
📏 Sipërfaqe e Garazhdit 16 m2
📍 Adresa: Rruga Don Bosko, pallati I Credins Bank. 
📉 0% interes në shitje

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
💢 Sistem Antisizmik me kollona mbajtesë me diameter 2.80m  (asnjë dëm fizik në tërmetin e fundit nentor 2019) 
❇️ Kati 4
🛗 X2 ashensorë me çip
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🌃 Ballkon me orietim Jug-Lindje x 1
🌬 Sistem Ngrohje me Kondicioner
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ E rivlerësuar 

🅿️ Parkingu është pajisur me motopompa për shkarkim në rast përmbytjeje. 
📌 Apartamenti shitet BOSH I PA MOBILUAR 

👍 Pranë ambjentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Bar-Restorant, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

👍 Një ndër zonat më të zhvilluara dhe të preferuara të kryeqytetit. Poshtë pallatit dhe afër  tij do të gjeni stacion taksish, shkolla profesionale dhe te tjera shërbime shëndetësore si spitali ushatarak. 

👍 Vend tepër strategjik vetëm 20 minuta në kembë nga  Sheshin Skënderbej. Komod për tu lidhur me Unazën e Vogël, Rrugën e Kavajës, Sheshin Zogu Zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

111 m2

138,750 euro

Me hipotekë

4

2

1

1

1

1

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

123,200 Euro      
1,200,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara