Pronar.al    Biznes    Okazion Shitet BIZNES + AMBJENT KOMERCIAL 200 m2 tek rruga Elbasanit (përballë ish 7 xhuxhave)

Okazion Shitet BIZNES + AMBJENT KOMERCIAL 200 m2 tek rruga Elbasanit (përballë ish 7 xhuxhave)

Rr. Mustafa Lleshi nr.15 , TIRANE

Shitje | 500,000 Euro | 200 m2

🎁 Okazion Shitet BIZNES + AMBJENT KOMERCIAL 200 m2 tek rruga Elbasanit (përballë ish 7 xhuxhave)
👉 Lloji I biznesit: PALESTER Your Fitness Tirana
❇️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshem. 
📌 Në zemër të Tiranës, vetëm 6 minuta nga sheshi Skënderbej, Qyteti Studenti apo Liqeni Artificial I Tiranës. 
📌 Fare pranë çdo institucioni shtetëror, ekonomik apo privat përreth në zonë. 
📌Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër rrugët hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit. 

📈 Një Investim I sigurtë dhe fitimprurës. 
📍 Adresa, Rr. Mustafa Lleshi nr.15
🚶 25 m nga kryqëzimi I rrugës së Elbasanit
📏 Sipërfaqe e ambjentit 200m2

💰 Çmimi 500.000 euro (2500€/m2)
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes ne blerje

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🚻 Dhoma zhveshjeje x 2

👉 Palestra është e pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me shumë biznese të tjera pranë. 
📈 Zonë e sigurtë dhe ambjent I survejuar me kamera sigurie. 
📱 Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Ergys Gjura +355 69 440 0004

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
200 m2
500,000 euro
Me hipotekë
1
0
0
2
0
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet BIZNES + AMBJENT KOMERCIAL 200 m2 tek rruga Elbasanit (përballë ish 7 xhuxhave)
👉 Lloji I biznesit: PALESTER Your Fitness Tirana
❇️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshem. 
📌 Në zemër të Tiranës, vetëm 6 minuta nga sheshi Skënderbej, Qyteti Studenti apo Liqeni Artificial I Tiranës. 
📌 Fare pranë çdo institucioni shtetëror, ekonomik apo privat përreth në zonë. 
📌Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër rrugët hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit. 

📈 Një Investim I sigurtë dhe fitimprurës. 
📍 Adresa, Rr. Mustafa Lleshi nr.15
🚶 25 m nga kryqëzimi I rrugës së Elbasanit
📏 Sipërfaqe e ambjentit 200m2

💰 Çmimi 500.000 euro (2500€/m2)
🗝️ Çelsat në duar
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes ne blerje

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2
🚻 Dhoma zhveshjeje x 2

👉 Palestra është e pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me shumë biznese të tjera pranë. 
📈 Zonë e sigurtë dhe ambjent I survejuar me kamera sigurie. 
📱 Bëjeni tuajën këtë pronë me zero% interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e ambjentit Ergys Gjura +355 69 440 0004

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

200 m2

500,000 euro

Me hipotekë

1

0

0

0

2

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara