Pronar.al    Biznes    Shitet Objekt komercial në Don Bosko

Shitet Objekt komercial në Don Bosko

Rruga Eshref Frasheri, te pallati Vision Plus, TIRANE

Shitje | 250,000 Euro | 84 m2 | 0 dhoma

💰 Shitet Objekt komercial në Don Bosko
       Çmimi 250.000 Euro

📉 0% interes.
📋 Me Hipotekë

🌐 Rruga Eshref Frasheri, te pallati Vision Plus
📐 Sipērfaqe 84m2 në zonën më të preferuar të Don Boskos.
❇️ Ambjenti aktualisht funksionon si Restorant. Shitet bosh, i pa mobiluar.
🚰 Ujë dhe drita 24 orë.
📏 Sipërfaqe e hapur, e ndarë vetëm nga tualeti.

🛒I përshtatshëm për:
☑️FastFood
☑️Klinikë
☑️Lavanderi
☑️Market
☑️Zyrë
☑️Parukeri/estetike
☑️Laborator
☑️Autoshkollë
☑️Piceri
☑️Kafe/bar
☑️Furrë buke
☑️Servis elektronike
☑️Noter
☑️Dyqan kafshësh
☑️Kurse private
☑️Depo/Magazinë etj.
☑️Restorant/ Piceri
☑️Studio 
☑️Filial Banke

📲Kontaktoni me pronaren Znj. Mirjeta nëpërmjet numrit të telefonit. +355 685873707

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
84 m2
250,000 euro
Me hipotekë
0
0
1
1
0
Përshkrim

💰 Shitet Objekt komercial në Don Bosko
       Çmimi 250.000 Euro

📉 0% interes.
📋 Me Hipotekë

🌐 Rruga Eshref Frasheri, te pallati Vision Plus
📐 Sipērfaqe 84m2 në zonën më të preferuar të Don Boskos.
❇️ Ambjenti aktualisht funksionon si Restorant. Shitet bosh, i pa mobiluar.
🚰 Ujë dhe drita 24 orë.
📏 Sipërfaqe e hapur, e ndarë vetëm nga tualeti.

🛒I përshtatshëm për:
☑️FastFood
☑️Klinikë
☑️Lavanderi
☑️Market
☑️Zyrë
☑️Parukeri/estetike
☑️Laborator
☑️Autoshkollë
☑️Piceri
☑️Kafe/bar
☑️Furrë buke
☑️Servis elektronike
☑️Noter
☑️Dyqan kafshësh
☑️Kurse private
☑️Depo/Magazinë etj.
☑️Restorant/ Piceri
☑️Studio 
☑️Filial Banke

📲Kontaktoni me pronaren Znj. Mirjeta nëpërmjet numrit të telefonit. +355 685873707

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

84 m2

250,000 euro

Me hipotekë

0

0

1

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara