Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament + Parking 177m2 tek ISH EKSPOZITA.

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Parking 177m2 tek ISH EKSPOZITA.

Rr.Nikolla Jorga, kullat (ish ekspozita), TIRANE

Shitje | 310,000 Euro | 177 m2 | 3 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Parking 177m2 tek ISH EKSPOZITA. 

📏 Sipërfaqe e brendshme banimi 140m2
📐 Sipërfaqe e përbashkët 17m2
🅿️ Sipërfaqe parkingu 20m2
📍 Adresa Rr.Nikolla Jorga, kullat (ish ekspozita)

💰 Çmimi 310.000 €
📃 Me certifikatë pronësie
📝 I rivlerësuar
📉 0% interes në shitje/blerje

☑️ Apartamenti Shitet I Mobiluar sikurse shihet në virtual tour. 

❇️ Kati 6
❇️ Me Ashensor

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🚰 Ujë/Drita 24/24
🛋️ Dhomë ndenje
🧑‍🍳 Kuzhinë 
🛌 Dhomë gjumi x 3
🚻 Tualet x 2
🚪depo x 1
🌅 Ballkon (dalje nga të treja dhomat)
🌬️ Sistem kondicionimi cilësor

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Treg Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Shkolla 9 vjecare Pjeter Budi
☑️ Shkolla 9 vjeçare Emin Duraku
☑️ Shkolla e mesme Arben Brozi
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 600 metra nga Parku Rinia 250 metra nga Blloku. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355692092995

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
3+1
177 m2
310,000 euro
Me hipotekë
6
3
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Parking 177m2 tek ISH EKSPOZITA. 

📏 Sipërfaqe e brendshme banimi 140m2
📐 Sipërfaqe e përbashkët 17m2
🅿️ Sipërfaqe parkingu 20m2
📍 Adresa Rr.Nikolla Jorga, kullat (ish ekspozita)

💰 Çmimi 310.000 €
📃 Me certifikatë pronësie
📝 I rivlerësuar
📉 0% interes në shitje/blerje

☑️ Apartamenti Shitet I Mobiluar sikurse shihet në virtual tour. 

❇️ Kati 6
❇️ Me Ashensor

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira. 
🚰 Ujë/Drita 24/24
🛋️ Dhomë ndenje
🧑‍🍳 Kuzhinë 
🛌 Dhomë gjumi x 3
🚻 Tualet x 2
🚪depo x 1
🌅 Ballkon (dalje nga të treja dhomat)
🌬️ Sistem kondicionimi cilësor

📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
✅  Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Treg Fruta perime
☑️ Postë dhe telegram 
☑️ Shkolla 9 vjecare Pjeter Budi
☑️ Shkolla 9 vjeçare Emin Duraku
☑️ Shkolla e mesme Arben Brozi
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Noter
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Kopësht 
☑️ Restorant/Bar

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të kryeqytetit kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë dhe institucioneve shtetërore dhe social kulturore të pranishme përreth. 
📌 Vetëm 600 metra nga Parku Rinia 250 metra nga Blloku. 

📞 Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin e apartamentit në +355692092995

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

3+1

177 m2

310,000 euro

Me hipotekë

6

3

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

503,000 Euro      
700 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara