Pronar.al    Biznes    🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl.

🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl.

📍Rr.4 Deshmoret, (kryqezimi me Rrugen Bardhyl , te Tregu i Fruta-Perimeve), TIRANE

Qera | 800 Euro | 41 m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl.

📍 Adresa Rr.4 Deshmoret, (kryqezimi me Rrugen Bardhyl , te Tregu i Fruta-Perimeve)
👉 Konsultojeni ambjentin në 360 gradë me familiarët apo kolegët tuaj 

📏 Sipërfaqe 41 m2 
💰 Çmimi Qerasë 800€
📉 0% interes në qera duke kontaktuar drejtperdrejte pronarin ne nr. +355 69 514 2976

✅ Ambjent i sapo rikonstruktuar.
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🚪 Qepen elektrik

👉 Dyqani ndodhet në një vend tepër strategjik. 
📍 Zonë tepër e populluar dhe shumë të sigurtë. 

✅ Ambjenti komercial është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Paruker/Sallon bukurie
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Enotekë

📈 Investoni në një nga vendet më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📞 Kontaktoni direkt me pronarin e dyqanit +355 69 514 2976

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
41 m2
800 euro
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl.

📍 Adresa Rr.4 Deshmoret, (kryqezimi me Rrugen Bardhyl , te Tregu i Fruta-Perimeve)
👉 Konsultojeni ambjentin në 360 gradë me familiarët apo kolegët tuaj 

📏 Sipërfaqe 41 m2 
💰 Çmimi Qerasë 800€
📉 0% interes në qera duke kontaktuar drejtperdrejte pronarin ne nr. +355 69 514 2976

✅ Ambjent i sapo rikonstruktuar.
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🚪 Qepen elektrik

👉 Dyqani ndodhet në një vend tepër strategjik. 
📍 Zonë tepër e populluar dhe shumë të sigurtë. 

✅ Ambjenti komercial është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike 
☑️ Paruker/Sallon bukurie
☑️ Servis Elektronikesh
☑️ Boutique 
☑️ Enotekë

📈 Investoni në një nga vendet më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.
📞 Kontaktoni direkt me pronarin e dyqanit +355 69 514 2976

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

41 m2

800 euro

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

500,000 Euro      
260,000 Euro      
256,000 Euro      
1,200 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara