Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 në Qerret.

🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 në Qerret.

Qerret pranë Hotel Supreme. , DURRES

Shitje | 80,000 Euro | 73 m2 | 2 dhoma

🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 në Qërret. 
📍 Adresa Qerret pranë Hotel Supreme. 

💰 Çmimi 80.000 €
📃 Me certifikatë pronësie
📝 I rivlerësuar
📉 0% interes në shitje/blerje

📐 Sipërfaqe Totale 73m2
📏 Sipërfaqe e brendshme banimi 68.50m2
📐 Sipërfaqe e përbashkët 4.50m2

🌐 Shiheni pronën në 360 gradë me kolegët apo familjarët tuaj: 
☑️ Apartamenti shitet sikurse shihet në virtual tour.
🛗 Kati I 2 I banueshëm (tretë) sepse kati 1 janë hapësira biznesi.

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira.

🚰 Ujë/Drita 24/24
🛋️ Dhomë ndenje
🛌 Dhomë gjumi x 2
🛗 Me ashensor
🚻 Tualet x 1
🌅 Ballkon x 1

📌Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri me një cilësi të lartë ndërtimi.
📌 Kompleks I kontrolluar dhe hapësira parkimi ekskluzivisht për banorët.
📌 Ka nje sipërfaqe totale prej 73.02 m2, me një planimetri të rregullt dhe hapsira të bollshme.
📌 Vjen me nje cmim okazion me 1095 €/m2 ne një kohe ku çmimet mesatare aty jane mbi 1300 €/m2. Zona po pëson një zhvillim të vazhdueshëm me një rritje dhe kërkese të lartë në sektorin e Real Estate.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të bregdetit Adriatik. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike. 

✅ Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Treg Fruta perime
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Restorant/Bar
☑️ S.P.A

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të Kavajës kjo për arsye të fluksit të lartë të investimeve turistike. Ndërtime të reja dhe tepër cilësore.
📌 Vetëm 100 metra nga deti dhe 1 km nga rruga kombëtare Durrës-Lushnje.

☑️ Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin në +355 68 27 777 77

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
73 m2
80,000 euro
Me hipotekë
2
2
1
1
1
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 në Qërret. 
📍 Adresa Qerret pranë Hotel Supreme. 

💰 Çmimi 80.000 €
📃 Me certifikatë pronësie
📝 I rivlerësuar
📉 0% interes në shitje/blerje

📐 Sipërfaqe Totale 73m2
📏 Sipërfaqe e brendshme banimi 68.50m2
📐 Sipërfaqe e përbashkët 4.50m2

🌐 Shiheni pronën në 360 gradë me kolegët apo familjarët tuaj: 
☑️ Apartamenti shitet sikurse shihet në virtual tour.
🛗 Kati I 2 I banueshëm (tretë) sepse kati 1 janë hapësira biznesi.

🏘️ Organizohet me këto shërbime dhe hapësira.

🚰 Ujë/Drita 24/24
🛋️ Dhomë ndenje
🛌 Dhomë gjumi x 2
🛗 Me ashensor
🚻 Tualet x 1
🌅 Ballkon x 1

📌Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri me një cilësi të lartë ndërtimi.
📌 Kompleks I kontrolluar dhe hapësira parkimi ekskluzivisht për banorët.
📌 Ka nje sipërfaqe totale prej 73.02 m2, me një planimetri të rregullt dhe hapsira të bollshme.
📌 Vjen me nje cmim okazion me 1095 €/m2 ne një kohe ku çmimet mesatare aty jane mbi 1300 €/m2. Zona po pëson një zhvillim të vazhdueshëm me një rritje dhe kërkese të lartë në sektorin e Real Estate.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të bregdetit Adriatik. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike. 

✅ Në zonë do të gjeni një seri shërbimesh të nevojshme si:

☑️ Treg Fruta perime
☑️ Market
☑️ Farmaci
☑️ Klinikë Estetike
☑️ Parukeri/Sallon bukurie
☑️ Restorant/Bar
☑️ S.P.A

📌 Në një ndër zonat më tërheqëse të Kavajës kjo për arsye të fluksit të lartë të investimeve turistike. Ndërtime të reja dhe tepër cilësore.
📌 Vetëm 100 metra nga deti dhe 1 km nga rruga kombëtare Durrës-Lushnje.

☑️ Bëjeni tuajin këtë Apartament me zero % interes duke kontaktuar drejpërdrejtë me pronarin në +355 68 27 777 77

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

73 m2

80,000 euro

Me hipotekë

2

2

1

1

1

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

200 Euro      
1,200,000 Euro      
0 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara