Pronar.al    Biznes    Shitet ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane

Shitet ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane

Rr. "Stavro Vinjau" nr.7 abau.2 , TIRANE

Shitje | 260,000 Euro | 90 m2

Jepet me qera ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te sigurte. E monitoruar me kamera 24 ore ne 24 dhe e konsideruar si zone nen mbrojtje te lare nga personeli I sigurise I ambasades Amerikane. Hyrja me makine apo per efekte ngarkim shkarkimi do te lejohet nepermjet nje leje te posacme me numrin e targes se mjeteve qe do te hyjne ne zone. Levizja e njerzve eshte e lire. Ambjenti eshte I pershtatshem per te gjitha aktivitet komerciale si Laborator, klinike, zyre, market, restorant, furre buke, parukeri – estetike, ushqimore, enoteke, call center dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
90 m2
260,000 euro
Me hipotekë
-1
0
0
1
0
Përshkrim

Jepet me qera ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te sigurte. E monitoruar me kamera 24 ore ne 24 dhe e konsideruar si zone nen mbrojtje te lare nga personeli I sigurise I ambasades Amerikane. Hyrja me makine apo per efekte ngarkim shkarkimi do te lejohet nepermjet nje leje te posacme me numrin e targes se mjeteve qe do te hyjne ne zone. Levizja e njerzve eshte e lire. Ambjenti eshte I pershtatshem per te gjitha aktivitet komerciale si Laborator, klinike, zyre, market, restorant, furre buke, parukeri – estetike, ushqimore, enoteke, call center dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

90 m2

260,000 euro

Me hipotekë

-1

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

199,000 Euro      
500 Euro      
1,200,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara