Pronar.al    Apartament    OKAZION Shitet apartament 2+1 te rr.Jordan Misja

OKAZION Shitet apartament 2+1 te rr.Jordan Misja

Rr. Jordan Misja 166-172 përball Pallatit Kontakt, TIRANE

Shitje | 105,000 Euro | 121 m2 | 2 dhoma

Shitet Apartament te Rr. Jordan Misja 166 - 172, përball Pallatit Kontakt. 
OKAZION  Cmimi 105000 Euro investim i sigurtë dhe bashkëkohor.
0% interes 


Sipërfaqe 121m2 
Kati 2,  hyrje me ashensor & kamera sigurie
🌞 Apartamenti ka ekspozim ndaj dritës së diellit për orë të gjata

Planimetria 2+1 
Living room x 1 
Kuzhinë x 1 
Dhomë gjumi x 2
Tualet x 1 
Ballkon x1  i mbyllur

Parking Falas x2 (vendet e shkruara me bojë të kuqe mos parko)
Zonë e qetë dhe e sigurtë. 
E pajisur me Sistem Alarmi  

🪑 Mobilje dhe Elektro-shtëpiake të gjitha të reja
🌡 3 Kondicioner
📺 Televizorë

Vendndodhje e favorshme, 3 Km larg qendrës së Tiranës
Investim i suksesshëm për ju dhe familjen tuaj. 
Të gjitha shërbimet e zonës të arritshme në vetëm në 2 minuta:
Farmaci 
Bar/ Restorant
Stacioni Urban
Kinkaleri
Supermarket

Për më shumë informacion kontaktoni direkt me pronarin 
Gjin Marku +355 69 5311939

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
121 m2
105,000 euro
Me hipotekë
2
2
1
1
1
1
Përshkrim

Shitet Apartament te Rr. Jordan Misja 166 - 172, përball Pallatit Kontakt. 
OKAZION  Cmimi 105000 Euro investim i sigurtë dhe bashkëkohor.
0% interes 


Sipërfaqe 121m2 
Kati 2,  hyrje me ashensor & kamera sigurie
🌞 Apartamenti ka ekspozim ndaj dritës së diellit për orë të gjata

Planimetria 2+1 
Living room x 1 
Kuzhinë x 1 
Dhomë gjumi x 2
Tualet x 1 
Ballkon x1  i mbyllur

Parking Falas x2 (vendet e shkruara me bojë të kuqe mos parko)
Zonë e qetë dhe e sigurtë. 
E pajisur me Sistem Alarmi  

🪑 Mobilje dhe Elektro-shtëpiake të gjitha të reja
🌡 3 Kondicioner
📺 Televizorë

Vendndodhje e favorshme, 3 Km larg qendrës së Tiranës
Investim i suksesshëm për ju dhe familjen tuaj. 
Të gjitha shërbimet e zonës të arritshme në vetëm në 2 minuta:
Farmaci 
Bar/ Restorant
Stacioni Urban
Kinkaleri
Supermarket

Për më shumë informacion kontaktoni direkt me pronarin 
Gjin Marku +355 69 5311939

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

121 m2

105,000 euro

Me hipotekë

2

2

1

1

1

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara