Pronar.al    Apartament    🎁 Shitet Penthouse 227 m2 te Kompleksi Viridario 2

🎁 Shitet Penthouse 227 m2 te Kompleksi Viridario 2

Rr. Ndreko Rino , Tiranë, TIRANE

Shitje | 503,000 Euro | 227 m2 | 3 dhoma

🎁 Okazion Shitet Penthouse 227 m2 te Kompleksi Viridario 2
📍 Adresa, Rr. Ndreko Rino , Tiranë
👉 Gjendja aktuale ambjent i suvatuar pa ndarje, shtrimi i dyshemese perzgjidhet nga klienti.
👉 Organizimi i ndarjeve të apartamentit vendosen nga klienti.

💰 Çmimi 503.000 euro
📏 Sipërfaqja 227 m2
📉 Zero% Interes në blerje

🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 3
🚻 Tualet x 3
🌃 Veranda x 2 

❇️ Fasadë e ventiluar 
🪟 Vetrata duralumin, dritare dopio xham me gaz argon, insonorizim perfekt.
🌬️ Veshje termike

📌 Objekt rezidencial ekskluziv i pozicionuar në rrugën e Kosovarëve, me standartet me të larta në ndertim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit.
📌 Një nga zonat më të mira të Tiranës , vetëm 350m nga Parku i Liqenit Artificial dhe 650m nga Sheshi Wilson.
📌 Apartamente elitare, ambjente biznesi, parking nëntokësor dhe hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me zyrën e shitjeve +355 69 709 6932

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
3+1
227 m2
503,000 euro
Me hipotekë
8
3
1
1
3
2
Përshkrim

🎁 Okazion Shitet Penthouse 227 m2 te Kompleksi Viridario 2
📍 Adresa, Rr. Ndreko Rino , Tiranë
👉 Gjendja aktuale ambjent i suvatuar pa ndarje, shtrimi i dyshemese perzgjidhet nga klienti.
👉 Organizimi i ndarjeve të apartamentit vendosen nga klienti.

💰 Çmimi 503.000 euro
📏 Sipërfaqja 227 m2
📉 Zero% Interes në blerje

🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 3
🚻 Tualet x 3
🌃 Veranda x 2 

❇️ Fasadë e ventiluar 
🪟 Vetrata duralumin, dritare dopio xham me gaz argon, insonorizim perfekt.
🌬️ Veshje termike

📌 Objekt rezidencial ekskluziv i pozicionuar në rrugën e Kosovarëve, me standartet me të larta në ndertim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit.
📌 Një nga zonat më të mira të Tiranës , vetëm 350m nga Parku i Liqenit Artificial dhe 650m nga Sheshi Wilson.
📌 Apartamente elitare, ambjente biznesi, parking nëntokësor dhe hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me zyrën e shitjeve +355 69 709 6932

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

3+1

227 m2

503,000 euro

Me hipotekë

8

3

1

1

3

2Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

123,200 Euro      
5,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara