Pronar.al    Biznes    Shitet Dyqan në Yzberisht 77m2 80.000 euro

Shitet Dyqan në Yzberisht 77m2 80.000 euro

Rr.Tre Dëshmorët, Yzberisht, (Kashar)., TIRANE

Shitje | 80,000 Euro | 77 m2

🎁 Shitet Dyqan në Yzberisht 77m2 80.000 euro 
📍 Adresa, Rr.Tre Dëshmorët, Yzberisht, (Kashar).
🚶 50 metra nga rrethrrotullimi Yzberisht (pranë CIA MARKET)

📏 Sipërfaqe e ambjentit 77 m2
💰 Çmimi 80.000 euro (I diskutueshëm)
🗝️ Çelsat në duar

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🏗️ Lartësia 4.20 m (mundësi për duplex)
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e dyqanit Festim Shehaj +355697275501

☑️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 
📌 Në një ndër zonat më te reja dhe atraktive të kryeqytetit në sektorin e biznesit të vogel e të madh, kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë për m2 gjithnjë e me shumë në rritje, e bën këtë pronë një investim të sigurtë në kohë. 
🚗 Një zonë me një rrjet rrugor tepër të zhvilluar dhe të favorshëm. Vetëm 5 km nga sheshi Shiqponja, 30 minuta nga sheshi Skënderbej dhe 5 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik të kryeqytetit. 
👉 Dyqani është e pozicionuar në katin e parë të një kompleksi pallatesh me shesh pushim të dedikuar dhe lulishte të përbashkët. 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
77 m2
80,000 euro
Me hipotekë
0
0
0
1
0
Përshkrim

🎁 Shitet Dyqan në Yzberisht 77m2 80.000 euro 
📍 Adresa, Rr.Tre Dëshmorët, Yzberisht, (Kashar).
🚶 50 metra nga rrethrrotullimi Yzberisht (pranë CIA MARKET)

📏 Sipërfaqe e ambjentit 77 m2
💰 Çmimi 80.000 euro (I diskutueshëm)
🗝️ Çelsat në duar

🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🏗️ Lartësia 4.20 m (mundësi për duplex)
📋 Me dokumentacion të rregullt (hipotekë)
📉 Zero% Interes

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e dyqanit Festim Shehaj +355697275501

☑️ Zonë tepër e frekuentuar dhe me zhvillim të vazhdueshëm. 
📌 Në një ndër zonat më te reja dhe atraktive të kryeqytetit në sektorin e biznesit të vogel e të madh, kjo për arsye të fluksit të lartë të popullsisë për m2 gjithnjë e me shumë në rritje, e bën këtë pronë një investim të sigurtë në kohë. 
🚗 Një zonë me një rrjet rrugor tepër të zhvilluar dhe të favorshëm. Vetëm 5 km nga sheshi Shiqponja, 30 minuta nga sheshi Skënderbej dhe 5 minuta nga unaza e madhe.
📌 Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik të kryeqytetit. 
👉 Dyqani është e pozicionuar në katin e parë të një kompleksi pallatesh me shesh pushim të dedikuar dhe lulishte të përbashkët. 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

77 m2

80,000 euro

Me hipotekë

0

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara