Pronar.al    Apartament    💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 te Kompleksin Kika 2.

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 te Kompleksin Kika 2.

Rr. Haxhi Kika. 200m nga Parku i madh i Liqenit ., TIRANE

Qera | 780 Euro | 75 m2 | 2 dhoma

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 te Kompleksin Kika 2.
📍 Adresa, Rr. Haxhi Kika. 200m nga Parku i madh i Liqenit .
📌 Pranë Raiffeisen Bank

💰 Çmimi 780€ në muaj 
👍 Mundësi parkimi nën tokë
📉 Zero% Interes

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me Pronarin +355 68 90 900 28

📐 Sipërfaqe e apartmentit 75m2
❇️ Kati 6
❇️ Me Ashensor x 2

👨‍👩‍👧‍👦 Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🛋️ Dhoma x 2
🌃 Ballkon x 1

📹 Sistem Sigurie 24/24
🚿 Tualet x 1
🌬️ Ajër I Kondicionuar x2 
🚰 Ujë/Drita 24/24

📈 Zona më e lakmuar në të gjithë Tiranën. Vetëm 200m nga Parku i madh i Liqenit. 

ℹ️ Zhvillimi më i madh që trashëgon emrin e Kikës, Kompleksi Kika 2, mirëpret rreth 1500 apartamente, më shumë se 200 hapësira komerciale, një ndërtesë me shumë zyra dhe mbi 1000 vende parkimi.

👍 Opsion i shkëlqyer për një çift/familje.

❇️ Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si:
☑️ Super Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Palestër
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private
☑️ Bankë
☑️ Klinikë shëndetsore

Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +355 68 90 900 28

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
75 m2
780 euro
Me hipotekë
6
2
1
1
1
1
Përshkrim

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 te Kompleksin Kika 2.
📍 Adresa, Rr. Haxhi Kika. 200m nga Parku i madh i Liqenit .
📌 Pranë Raiffeisen Bank

💰 Çmimi 780€ në muaj 
👍 Mundësi parkimi nën tokë
📉 Zero% Interes

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me Pronarin +355 68 90 900 28

📐 Sipërfaqe e apartmentit 75m2
❇️ Kati 6
❇️ Me Ashensor x 2

👨‍👩‍👧‍👦 Living x 1
🧑‍🍳 Kuzhinë x 1
🛋️ Dhoma x 2
🌃 Ballkon x 1

📹 Sistem Sigurie 24/24
🚿 Tualet x 1
🌬️ Ajër I Kondicionuar x2 
🚰 Ujë/Drita 24/24

📈 Zona më e lakmuar në të gjithë Tiranën. Vetëm 200m nga Parku i madh i Liqenit. 

ℹ️ Zhvillimi më i madh që trashëgon emrin e Kikës, Kompleksi Kika 2, mirëpret rreth 1500 apartamente, më shumë se 200 hapësira komerciale, një ndërtesë me shumë zyra dhe mbi 1000 vende parkimi.

👍 Opsion i shkëlqyer për një çift/familje.

❇️ Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si:
☑️ Super Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Palestër
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private
☑️ Bankë
☑️ Klinikë shëndetsore

Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +355 68 90 900 28

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

75 m2

780 euro

Me hipotekë

6

2

1

1

1

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

230,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara