Pronar.al    Biznes    🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili

Rruga e Dibres, te Kompleksi Halili , TIRANE

Qera | 500 Euro | 68 m2 | 1 dhoma

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili 
💰 500 Euro 
📉 0% interes 

📏 Sipërfaqe 68 m2
📍 Adresa Rruga e Dibres, te Kompleksi Halili 
💰 Qera mujore 500 euro
💸 Tatimi mbi qerane 15%

❇️ Kati 3
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 1
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
❇️ UPS/ Bateri 

👍 Në buzë të rrugës se Dibres do të keni një fluks të garantuar edhe pershkak se zona konsiderohet si një ndër arteriet kryesore të kryeqytetit.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.

Ambjenti komercial gjithashtu është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë:

☑️ Klinike
☑️ Trajtime 
☑️ Noteri
☑️ Avokati
☑️ Parukeri

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Ambjentit +355 69 484 4018

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Biznes
1+1
68 m2
500 euro
Pa hipotekë
3
1
0
1
1
1
Përshkrim

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili 
💰 500 Euro 
📉 0% interes 

📏 Sipërfaqe 68 m2
📍 Adresa Rruga e Dibres, te Kompleksi Halili 
💰 Qera mujore 500 euro
💸 Tatimi mbi qerane 15%

❇️ Kati 3
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 1
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 1
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.
❇️ UPS/ Bateri 

👍 Në buzë të rrugës se Dibres do të keni një fluks të garantuar edhe pershkak se zona konsiderohet si një ndër arteriet kryesore të kryeqytetit.
📈 Investoni në një nga zonat më aktive të kryeqytetit. Një Investim I sigurtë me një rritje të vazhdueshme ekonomike.

Ambjenti komercial gjithashtu është I përshtatshëm për njê seri aktivitetesh të nevojshme në zonë:

☑️ Klinike
☑️ Trajtime 
☑️ Noteri
☑️ Avokati
☑️ Parukeri

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin e Ambjentit +355 69 484 4018

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

1+1

68 m2

500 euro

Pa hipotekë

3

1

0

1

1

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

200,000 Euro      
199,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara