Pronar.al    Biznes    🎁 Shiten poste parkimi super cilësore te Rruga e Kosovarëve

🎁 Shiten poste parkimi super cilësore te Rruga e Kosovarëve

Rr. Mehdi Frashëri , Tiranë, TIRANE

Shitje | 30,000 Euro | 34 m2

🎁 Shiten poste parkimi super cilësore  te Rruga e Kosovarëve 
📍 Adresa, Rr. Mehdi Frashëri , Tiranë
👉 Një mundësi e rrallë për të blerë një post parkimi në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës.

💰 Çmimi 30.000 euro
📏 Sipërfaqja 30-34 m2
📉 Zero% Interes në blerje

❇️ Katër kate parking
❇️ Sistem monitorimi me kamera CCTV 
❇️ Security 24/7
❇️ Sistem kundër zjarrit me sensorë në të gjithë perimetrin si dhe dalje emergjence
❇️ Sinjalistikë e detajuar

📌 Objekt ekskluziv i pozicionuar në rrugën e Kosovarëve, me standartet me të larta në ndertim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit.
📌 Një nga zonat më të mira të Tiranës , vetëm 350m nga Parku i Liqenit Artificial dhe 650m nga Sheshi Wilson.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me zyrën e shitjeve +355 69 709 6932

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
TJETER
34 m2
30,000 euro
Me hipotekë
4
0
0
0
0
Përshkrim

🎁 Shiten poste parkimi super cilësore  te Rruga e Kosovarëve 
📍 Adresa, Rr. Mehdi Frashëri , Tiranë
👉 Një mundësi e rrallë për të blerë një post parkimi në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës.

💰 Çmimi 30.000 euro
📏 Sipërfaqja 30-34 m2
📉 Zero% Interes në blerje

❇️ Katër kate parking
❇️ Sistem monitorimi me kamera CCTV 
❇️ Security 24/7
❇️ Sistem kundër zjarrit me sensorë në të gjithë perimetrin si dhe dalje emergjence
❇️ Sinjalistikë e detajuar

📌 Objekt ekskluziv i pozicionuar në rrugën e Kosovarëve, me standartet me të larta në ndertim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit.
📌 Një nga zonat më të mira të Tiranës , vetëm 350m nga Parku i Liqenit Artificial dhe 650m nga Sheshi Wilson.

📱 Për më shumë informacion kontaktoni drejtpërdrejtë me zyrën e shitjeve +355 69 709 6932

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

TJETER

34 m2

30,000 euro

Me hipotekë

4

0

0

0

0

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

700 Euro      
2,500 Euro      
150,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara