Pronar.al    Apartament    💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës

Rr. Shyqyri Demneri nr 8. Kati i Dytë dhe I fundit I një ndërtese dy katëshe., TIRANE

Qera | 700 Euro | 97 m2 | 4 dhoma

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës .
📍 Adresa, Rr.’Shyqyri Demneri’’ nr 8. Kati i Dytë dhe I fundit I një ndërtese dy katëshe.
📌 200 m nga Shkolla Baletit, Tregu Fruta Perime, Liceu Artistik dhe Ambasada Amerikane.

💰 Çmimi 700€ në muaj
📉 Zero% Interes

📐Sipërfaqe e apartmentit 97m2
🚿 Tualet x2
👨‍👩‍👧‍👦 Living x1
🧑‍🍳 Kuzhinë x1
🛋️ Dhoma x 4
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.

📈 Zonë tepër e frekuentuar si një ndër zonat në një proces të vazhdueshëm zhvillimi. Fare pranë ETC Center apo qendrës së Tiranës.
🚗 Vetëm 600m nga sheshi Skënderbej, 2 minuta nga unaza e vogël,   dhe 7 minuta nga rrethrrotullimi Zogu zi dhe 21 Dhjetori dhe 9 minuta nga  autostrada Tiranë Durrës
🚖 Vetëm 19 Km nga Aeroporti Nënë Tereza
👍 Opsion i shkëlqyer për familje, zyra, laboratorë, dentistri, etj.

❇️Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si
☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private

    Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +355 67 750 7948

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
3+1
97 m2
700 euro
Me hipotekë
2
4
1
1
2
0
Përshkrim

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës .
📍 Adresa, Rr.’Shyqyri Demneri’’ nr 8. Kati i Dytë dhe I fundit I një ndërtese dy katëshe.
📌 200 m nga Shkolla Baletit, Tregu Fruta Perime, Liceu Artistik dhe Ambasada Amerikane.

💰 Çmimi 700€ në muaj
📉 Zero% Interes

📐Sipërfaqe e apartmentit 97m2
🚿 Tualet x2
👨‍👩‍👧‍👦 Living x1
🧑‍🍳 Kuzhinë x1
🛋️ Dhoma x 4
🪟 Dritare plastike me gaz argon, insonorizim perfekt.

📈 Zonë tepër e frekuentuar si një ndër zonat në një proces të vazhdueshëm zhvillimi. Fare pranë ETC Center apo qendrës së Tiranës.
🚗 Vetëm 600m nga sheshi Skënderbej, 2 minuta nga unaza e vogël,   dhe 7 minuta nga rrethrrotullimi Zogu zi dhe 21 Dhjetori dhe 9 minuta nga  autostrada Tiranë Durrës
🚖 Vetëm 19 Km nga Aeroporti Nënë Tereza
👍 Opsion i shkëlqyer për familje, zyra, laboratorë, dentistri, etj.

❇️Në Zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet për ju dhe familjen tuaj si
☑️ Market
☑️ Bar - Restaurant
☑️ Farmaci
☑️ Librari
☑️ Elektroshtepiake
☑️ Kopesht femijësh
☑️ Klinikë Shëndetësore
☑️ Frutaperime
☑️ Sallon Bukurie
☑️ Mobilieri
☑️ Shkollë private

    Si dhe shumë aktivitete të tjera në një zonë me një zhvillim të vazhdueshëm.

📱 Kontaktoni drejtpërdrejtë me pronarin Apartamentit +355 67 750 7948

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

3+1

97 m2

700 euro

Me hipotekë

2

4

1

1

2

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Prona të ngjashme

19,670 Euro      
371,000 Euro      
Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara