Pronar.al    Apartament    🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 (I arreduar) pranë Komisariatit nr.4

🎁 OKAZION Shitet Apartament 2+1 (I arreduar) pranë Komisariatit nr.4

Rruga e Dibres, TIRANE

Shitje | 0 Euro | 106 m2 | 2 dhoma

🎁 APARTAMENTI U SHIT !!!


📏 Sipërfaqe apartamentit 106 m2
📍 Adresa: Rruga e Dibres
📉 0% interes në shitje

👍 Një ndër zonat më të preferuara të kryeqytetit për të banuar me familjen tuaj. 
🚗 17 minuta nga Qendra apo 10 minuta nga Parku kombëtar Mali i Dajtit. 
👨‍✈️ Siguri maksimale, vetëm pak metra nga Komisariati nr 4. 

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
❇️ Kati 4
❇️ Me Ashensor
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2 (me dritare)
🌃 Ballkon x 1
🌬 Sistem Ngrohje/Ftohje me kondicioner
🪟 Dritare duralumin me gaz argon, insonorizim perfekt.
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ I rivlerësuar

Planimetri shume e rregullt
Orientim Lindje, Jug, Perendim, me diell dhe drite natyrale pergjate gjithe dites 

* Aparartamenti Shitet (I arreduar) sikurse shihet në virtual tour. 

👍  Plot hapësira te gjelbërta për pasditet relaksuese me familjen. Vend tepër strategjik dhe komod për tu lidhur me zonën e Freskut, me Unazën e Vogël, Sheshin Skenderbej, Sheshin Zogu i zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 

👍 Pranë apartamentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Poliklinka Qendrore nr.10, Bare-Restorante, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

 

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Soxhiorno
Tualete
Ballkone
Apartament
2+1
106 m2
0 euro
Me hipotekë
4
2
1
1
2
1
Përshkrim

🎁 APARTAMENTI U SHIT !!!


📏 Sipërfaqe apartamentit 106 m2
📍 Adresa: Rruga e Dibres
📉 0% interes në shitje

👍 Një ndër zonat më të preferuara të kryeqytetit për të banuar me familjen tuaj. 
🚗 17 minuta nga Qendra apo 10 minuta nga Parku kombëtar Mali i Dajtit. 
👨‍✈️ Siguri maksimale, vetëm pak metra nga Komisariati nr 4. 

🎥 Pallati është i survejuar me kamera sigurie.
❇️ Kati 4
❇️ Me Ashensor
🛋️ Living x 1
🛋️ Dhoma x 2
🚰 Ujë/Drita 24/24
🚻 Tualet x 2 (me dritare)
🌃 Ballkon x 1
🌬 Sistem Ngrohje/Ftohje me kondicioner
🪟 Dritare duralumin me gaz argon, insonorizim perfekt.
📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë
☑️ I rivlerësuar

Planimetri shume e rregullt
Orientim Lindje, Jug, Perendim, me diell dhe drite natyrale pergjate gjithe dites 

* Aparartamenti Shitet (I arreduar) sikurse shihet në virtual tour. 

👍  Plot hapësira te gjelbërta për pasditet relaksuese me familjen. Vend tepër strategjik dhe komod për tu lidhur me zonën e Freskut, me Unazën e Vogël, Sheshin Skenderbej, Sheshin Zogu i zi për dalje inteligjente nga Tirana, Unazën e Madhe dhe Bllokun. 

👍 Pranë apartamentit në zonë do të gjeni gjithcka ju nevojitet si, Kopësht, Çerdhe, Shkollë fillore dhe Gjimnaz, Poliklinka Qendrore nr.10, Bare-Restorante, Super Market, Hotel, Boutique për meshkuj dhe femra, Klinikë shëndetsore, Klinikë Dentare, Agjenci udhëtimesh, Rrobaqepsi, Servis Elektronikesh, Pikë Karburanti, Markatë Peshku, Treg Fruta Perime.

 

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Apartament

2+1

106 m2

0 euro

Me hipotekë

4

2

1

1

2

1Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara