Pronar.al    Biznes    Jepet me qera ambjent komercial prane stadiumit "Selman Stermasi"

Jepet me qera ambjent komercial prane stadiumit "Selman Stermasi"

Rr. Grigor Heba P/40 H/10 , TIRANE

Qera | 200 Euro | 20 m2

Jepet me qera ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te frekuentuar. Dyqani ndodhet vetem 4 minuta nga blloku dhe 40 metra nga rruga kryesore Sulejman Delvina dhe lulishte Selman Stermasi. Mundesi parkimi falas dhe e pershtatshme per nje seri aktivitetesh komerciale si Laborator, klinike, zyre, parukeri – estetike, dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës
Tipi e hapësirës
Sipërfaqja
Cmimi
Hipotekë
Kati
Dhoma gjumi
Kuzhina
Tualete
Ballkone
Biznes
DYQAN
20 m2
200 euro
Me hipotekë
1
0
0
1
0
Përshkrim

Jepet me qera ambjent komercial ne nje zone te qete dhe teper te frekuentuar. Dyqani ndodhet vetem 4 minuta nga blloku dhe 40 metra nga rruga kryesore Sulejman Delvina dhe lulishte Selman Stermasi. Mundesi parkimi falas dhe e pershtatshme per nje seri aktivitetesh komerciale si Laborator, klinike, zyre, parukeri – estetike, dhe shume sherbime te tjera te pershtatshme ne zone.

Lloji i pronës

Tipi i hapësirës

Sipërfaqja

Cmimi

Hipotekë

Kati

Dhoma gjumi

Kuzhina

Soxhiorno

Tualete

Ballkone

Biznes

DYQAN

20 m2

200 euro

Me hipotekë

1

0

0

0

1

0Kontakto drejtëpërdrejtë pronarin

Kërkoni një takim ose merni informacion më shumë rreth kësaj prone duke kontaktuar drejtperdrejt pronarin ne Telefon apo Whatsapp.

Prona në hartë

Shisni edhe ju pronën tuaj?
Politikat e privatësisë Nr.9887 dt. 10.03.2008
Kam lexuar rregullat e privatësisë dhe autorizoj:
Dërgimin e të dhënave të mia elektronikisht/ në telefon ose në mënyra të tjera, në lidhje me shërbimet e ofruara, aktivitetet dhe ngjarjet e promovuara, pyetësorët, sondazhet, studimet e tregut, dhe anketat e kënaqësisë sëklientit mbi cilësinë e shërbimeve të kryera

Telefono Whatsapp
Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara