Pronar  Qera     tirane Komercial  
🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl. / TIRANE
800 Euro            1       41m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 60 m2 te Rruga Myslym Shyri, pranë Poliklinikës nr.5 / TIRANE
330 Euro      1    1    1       60m2

💥 Okazion, jepet me Qera Apartment për ambiente zyrash te Rruga Bardhyl. / TIRANE
550 Euro      1       1       82m2

🎁 Okazion JEPET ME QERA Ambjent Komercial 235 m2 te Rruga 5 Maji te Qendra Tregtare "Emerald" / TIRANE
5,000 Euro                  235m2

🎁 Pronë EKSKLUZIVE në zonën A të kryeqytetit te Rruga e Kavajës për Qera dhe Shitje / TIRANE
19,670 Euro            14       2000m2

OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz / TIRANE
800 Euro                  9800m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili / TIRANE
500 Euro      1    1    1       68m2

Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita) / TIRANE
30,000 Lek            1       60m2

JEPET ME QERA Objekti ( aktualisht Mobilieri dhe Dyer të Brendshme) / TIRANE
100,000 Lek            2       350m2

🎁 OKAZION Jepet me qera ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane / TIRANE
700 Euro            1       100m2

Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara