🎁 Shitet Apartament 1+1 69.5 m2 te Kompleksi Aura te Rruga Dritan Hoxha. / TIRANE
77,000 Euro      1    1    1    1    70m2

🎁 OKAZION Shitet Apartament 111 m2 + Garazhd 16 m2 te Don Bosko te pallati Credins Bank. / TIRANE
138,750 Euro      1    2    1    1    111m2

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit . / TIRANE
1,200 Euro      1    2    1    1    97m2

🎁 OKAZION Shitet Apartament + Garazhd 134 m2 te Don Bosko (përballë shkollës 9 vjeçare Vaçe Zela) / TIRANE
150,000 Euro      1    2    1    1    124m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 60 m2 te Rruga Myslym Shyri, pranë Poliklinikës nr.5 / TIRANE
330 Euro      1    1    1       60m2

🎁 OKAZION Shitet ambjent biznesi + objekt 3 katësh pranë sanatoriumit 500.000 euro / TIRANE
500,000 Euro      1    1    3    1    1200m2

🎁 Okazion Shitet Godinë 4 katëshe me pishinë dhe Zyra Biznesi në kodër Kashar. / TIRANE
4,500,000 Euro      1    4    2    3    4100m2

💥 Okazion, jepet me Qera Apartment për ambiente zyrash te Rruga Bardhyl. / TIRANE
550 Euro      1       1       82m2

🎁 OKAZION Shitet Ambjent Komercial 70.38m2 te ISH EKSPOZITA / TIRANE
185,000 Euro            1       71m2

🎁 Okazion JEPET ME QERA Ambjent Komercial 235 m2 te Rruga 5 Maji te Qendra Tregtare "Emerald" / TIRANE
5,000 Euro                  235m2

Copyright 2021 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara