Pronar  Qera      
🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 68 m2 te Rruga e Dibres ,te Kompleksi Halili / TIRANE
500 Euro      1    1    1       68m2

Jepet me Qera Dyqani Rruga Petro Çani ngjitur me Pediatrinë Nënë Tereza. (Përballë me klinikën La Vita) / TIRANE
30,000 Lek            1       60m2

JEPET ME QERA Objekti ( aktualisht Mobilieri dhe Dyer të Brendshme) / TIRANE
100,000 Lek            2       350m2

OKAZION: Jepet me QERA VJETORE Ryan’s Hotel në Shëngjin. / LEZHE
90,000 Euro      1    49    52    1    3000m2

Jepet me qera Objekt 6 katesh + truall + kapanon + shesh magazinimi ne Sukth / DURRES
2,500 Euro                  3174m2

🎁 OKAZION Jepet me qera ambjent komercial perballe Ambasades Amerikane / TIRANE
700 Euro            1       100m2

Jepet me qera apartament te Kopshti Botanik / TIRANE
1,500 Euro      1    2    2    1    124m2

Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara