Pronar  Qera      
🎁 OKAZION Jepet me Qera Ambjent Komercial 41m2 ne kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Bardhyl. / TIRANE
800 Euro            1       41m2

🎁 OKAZION Apartament Vip me Qera 123 M² Rruga Pjeter Bogdani, në mes të Bllokut ngjitur me Salt Restorant. / TIRANE
1,500 Euro      1    2    2    1    123m2

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 te Kompleksin Kika 2. / TIRANE
780 Euro      1    2    1    1    75m2

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 2+1 perballë Nobis Center 50m nga Parku i madh i Liqenit . / TIRANE
1,200 Euro      1    2    1    1    97m2

🎁 OKAZION Jepet me Qera ambjent komercial 60 m2 te Rruga Myslym Shyri, pranë Poliklinikës nr.5 / TIRANE
330 Euro      1    1    1       60m2

💥 Okazion, jepet me Qera Apartment për ambiente zyrash te Rruga Bardhyl. / TIRANE
550 Euro      1       1       82m2

🎁 Okazion JEPET ME QERA Ambjent Komercial 235 m2 te Rruga 5 Maji te Qendra Tregtare "Emerald" / TIRANE
5,000 Euro                  235m2

💥 Okazion Jepet Me Qera Apartament 4+1 pranë Institutit të Higjenës / TIRANE
700 Euro      1    4    2    1    97m2

🎁 Pronë EKSKLUZIVE në zonën A të kryeqytetit te Rruga e Kavajës për Qera dhe Shitje / TIRANE
19,670 Euro            14       2000m2

OKAZION Jepet me qera Tokë 9.800 m2 në Kamëz / TIRANE
800 Euro                  9800m2

Copyright 2023 © Pronar.al - Të gjitha të drejtat e rezervuara